Avatar uživatele
pucipuci

V čem je mužský a ženský mozek jiný?

Tak jsem si myslel,že po vývojové stránce musíme být na tom stejně.A chování je zapřičiněno výchovou a společ.vnímáním,kro­mě komunikace,ve které má žena pár tisíc let náskok.Ale proč některá forma neverbální komunikace funguje oběma směry,ale některá platí je u žen a muži na ni nereagují nebo ji vnímají zcela odlišně? To něco mužům v mozku chybí? Asi moc složitá otázka v tuto dobu a pro většinu,ale třeba je tu fundovaný psycholog,co se nudí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, gecco před 2968 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arachis

A zavařil u koho gecco? Náhodou, já už vidím případnou výmluvu mého muže .....no vždyť víš, že náš mozek to nemůže pojmout, protože xxxxx :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Neodpovim, kapacita tohoto serveru není dostatečná…
😉
Jen se – z bezpečné vzdálenosti, divim, proč sis touhle otázkou takto ‚zavaril‘…
😉
_____________­__________________
Zavařil – u své nejdražší, pokud to tu – třeba jen náhodou, taky čte…
😉

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Danina65

Gecco, souhlas s Arachis:-) Jen si vzpomeň na problém barev.Slyšela jsem
jednoduchý testík na ty dvě hemisféry a mužské možnosti.Nechte muže zavazovat si tkaničku, a v té chvíli po něm chtějte odpovědi.Co jsem testovala, nedá to žádný.Žena zvládá běžně dvě, tři věci najednou.I v tom je mužský prostě jiný.Ale podstatu, proč?Asi proto.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

To jsou fakt dva jiné světy. Třeba holky nechytí ještě v šesti letech míč (kluci chytají ve třech super) – je to dáno rozdílným vývojem mozku:DDD

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
orwell

Danino, to jsou lži! Je známé, že většina žen nezvládne najednou ani dvě tak jednoduché věci, jako jsou sex a bolení hlavy.

před 2967 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Arachis – takto já se vymlouvám dááávno a dlooouuuho předem…
V případě akutní potřeby jenom zabrblu – „já už jsem ti to říkal“…
😉

před 2967 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek