pucipuci

V čem je mužský a ženský mozek jiný?

Tak jsem si myslel,že po vývojové stránce musíme být na tom stejně.A chování je zapřičiněno výchovou a společ.vnímáním,kro­mě komunikace,ve které má žena pár tisíc let náskok.Ale proč některá forma neverbální komunikace funguje oběma směry,ale některá platí je u žen a muži na ni nereagují nebo ji vnímají zcela odlišně? To něco mužům v mozku chybí? Asi moc složitá otázka v tuto dobu a pro většinu,ale třeba je tu fundovaný psycholog,co se nudí.

Nejlepší odpověď
arachis

A zavařil u koho gecco? Náhodou, já už vidím případnou výmluvu mého muže .....no vždyť víš, že náš mozek to nemůže pojmout, protože xxxxx :D

Další odpovědi
gecco

Neodpovim, kapacita tohoto serveru není dostatečná…
😉
Jen se – z bezpečné vzdálenosti, divim, proč sis touhle otázkou takto ‚zavaril‘…
😉
_____________­__________________
Zavařil – u své nejdražší, pokud to tu – třeba jen náhodou, taky čte…
😉

Danina65

Gecco, souhlas s Arachis:-) Jen si vzpomeň na problém barev.Slyšela jsem
jednoduchý testík na ty dvě hemisféry a mužské možnosti.Nechte muže zavazovat si tkaničku, a v té chvíli po něm chtějte odpovědi.Co jsem testovala, nedá to žádný.Žena zvládá běžně dvě, tři věci najednou.I v tom je mužský prostě jiný.Ale podstatu, proč?Asi proto.:-)

Agneta

To jsou fakt dva jiné světy. Třeba holky nechytí ještě v šesti letech míč (kluci chytají ve třech super) – je to dáno rozdílným vývojem mozku:DDD

orwell

Danino, to jsou lži! Je známé, že většina žen nezvládne najednou ani dvě tak jednoduché věci, jako jsou sex a bolení hlavy.

gecco

Arachis – takto já se vymlouvám dááávno a dlooouuuho předem…
V případě akutní potřeby jenom zabrblu – „já už jsem ti to říkal“…
😉