Kelt

V čem je chyba, že nemohu přehrát video v seznamu na svém notebooku?

Mohu si navolit libovolný program na youtube a pak to prohlížet, dívat se na to. Bez problémů. Dobré věci si stahuji a pak si je pouštím dle libosti, a navíc si mohu něco poslechnout vícekrát, nejsem závislý na reklamách a td. Ale když chci něco na Streamu, objeví se mi tam nápis. Video se nepodařilo přehrát. A to se jedná o sportovní reportáž, informaci a pavoukovi v Bolívii, nebo vystoupení Babiše v pořadu. Kde je chyba? U mne na notebooku, pak co s tím? Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

zkus:

1. vypnout pro konkrétní web veškeré blokování reklam pokud to nepomůže ->

krok 2. otevři v prohlížeči anonymní okno a v něm zkus video přehrát (anonymní okno zpravidla deaktivuje doplňky prohlížeče které by na to mohly mít negativní vliv) .. pokud ani to nepomůže pak ->

krok 3. zkus stejné video na streamu přehrát v jiném prohlížeči firefox nebo chrome podle toho co používáš teď, mají zcela odlišná jádra a pokusným použitím druhého z nich snadno vyloučíš vliv jádra prohlížeče, pokud toto nepomohlo ->

krok 4. ověř zda nedochází k nějakému problému s připojením, v prohlížeči si otevři inpektora datových přenosů (najdeš ho v Chrome po stisku kombinace ctrl+shift+i po přepnutí na záložku NETWORK) stejně tak ve firefoxu po kombinaci kláves ctrl+shift+e … chyby v přenosech uvidíš v seznamu červeně i s přičinou chyby (404, 500 atd, chyba má číselný kód jehož význam lze snadno dohledat)

Další odpovědi
elkon

Třeba blokuješ reklamu.

Edison

Možností jsou spousty, v čom by mohl být problém. Takhle na dálku nelze odhadnout.

Mc Merkurion

… někde u tebe či v noťasu, já ten problém nemám (a reklamy blokuju i bojkotuju všude), takže streamem to nebude …