richard

nelze spustit email u googlu

Pokouším se dostat do mého imailu,který mám u goooglu ,ale neustále se mi vrací registrace i když je adresa a heslo správné.Ale problém je v cookies,kde mi hlásí že nejsou zapnuté i když podle pokynů u firefoxu je mám zatrženy ,tudíž zapnuté.Díky za radu!!!

Odpovědi
Dandi

Zkuste smazat všechny cookies (je to v nastavení pod položkou historie procházení). Pokud to nepomůže, tak bych vyzkoušel odinstalovat a znovu nainstalovat Firefox.

Attack-design

vše smazat a restartovat internet, jinak je chyba na straně googlu