Jak přinutím Incredimail 2.0, aby nemazal mé maily ze serveru na Seznam.cz?

Odpovědi
Earl Sin

tento program neznám, ale v jiných programech je v nastavení „ponechat zprávy na serveru“ nebo nějak podobně.

kapka

Měli jsme Incredimail nějaký čas nainstalovaný. NEJDE to udělat, aby nevykrádal původní mail. Sháněla jsem o tom informace na netu.
Nakonec jsem zjistila, že se mi na Incredimailu strašně moc líbí jen „doručovatelé“ zpráv, ty animované postavičky se zvuky nemají chybu.
Jinak mi začal připadat zbytečný. Za různá rozšíření jsem nechtěla dávat peníze.
A také neznám nikoho z mých přátel, kdo by ho měl. A když pošlete krásný obrázkový mail, třeba i se zvukem na obyčejný mail na Seznamu, tak prostě nedorazí, jak bych si představovala. Většina obrázků a zvuk přijde formou příloh, které by si příjemce musel extra otevřít a to jaksi postrádá smysl.
Takže už Incredimail nemám a nikdo mi nevykrádá mail na Seznamu, jen se mi stýská po šnečkovi, motýlkách, pejskovi, sluhovi s dopisem na podnosu…