mosoj

Přesun emailu ze složky „přijaté"do složky "odsraněné“ v Outlook expresu. Co se stalo ?

Najednou mi nejdou odstraňovat emaily v Outlook expresu ze složky „přijaté“. Nespraví se to ani obnovením systému ke starému datumu. Nejde to příkazem ani přetažením.

Nejlepší odpověď
rynek878

Teď jsem si poslal dvě zprávy z jednoho účtu na druhý a otevřel v Outlooku express a v doporučenné poště jsem je označil a kliknul pravým a dal přesunout do odstraněné a bylo to tam.Jestli Vám to tak nejde, tak bude chyba asi někde jinde.

Další odpovědi
Neonka

Bohužel složku ´´ odsraněné ´´ nemám. Ale někdy si říkám, že některé maily by se tam měly zařazovat jako přijaté rovnou. 🙂