dust8

V čem asi tak zlepšujete každý další den?

Nejlepší odpověď
Mravenec

Ve znalostech a zkušenostech. Člověk se učí celý život.

Další odpovědi
Ametyst

Zlepšuju si dny topením a svícením. Ať má Putin vztek! 🙂
Já sama se snažím zlepšovat se denně v cizím jazyce. Jenomže ta pamět v 60+ s novými slovíčky a frázemi funguje jen krátkodobě. Nakonec zjistím, že umím plus/minus totéž co zamlada. 🙂

zjentek

Počkat, zlepšovat dny? Nemáš tam překlep? Oni existují lidé, kteří čemusi podobnému čelí? Jako své pevné víře, nebo tak něco?
Já bych tedy rozhodně doporučil procházku na čerstvém vzduchu, pokud mohu smysluplně odpovědět, ovšem důležitá je denní doba, v kterou postižený míní konat (pokud se tedy rozhodne). U různých specifických úzkostí platí různé časy a také je rozdíl, zda skupinově, či coby jednotlivec (tohle má vůbec nejsilnější vliv). (;

elkon

Nemám potřebu něco neplánovaně zlepšovat, vyhovuje mi to tak jak to je. A to co by se dalo zlepšit, není v mé moci (tím myslím bordel ve státě).

Rokio

Pořád šetřím (na sobě, ne na rodině) a hromadím herní peníze na WTLS.

paul1

V práci s počítačem a tvořením textů.

Jofko8

tak snažím se žít zdrave a každý den se neco nové naučiť :) je to jedno, co