PetaKo

Užíváte nějaké doplňky stravy?

Nejlepší odpověď
briketka10

Pivovarské kvasnice ve formě lentilek.
Samotné mi nechutnají :(
Biosil – plus na nehty, vlasy a pokožku.

https://www.le­karna.cz/biosil-plus-tbl-60/

Další odpovědi
redy

Nojo Gecco má pravdu, ale já mlsám CHlorellu a Silymarin.
Na soustředění a myšlení beru Lecitin.
Je to z přírodních zdrojů, aspoň mi to řekla naše lékarnice 🙂

Arne1

Pivo. Má to spoustu minerálů, vitamínů a dalších užitečných látek. Všechno přírodní !

gecco

Ano, jistě – ovoce a zeleninu…
Nějaké ty ´umělotiny´ mi nesmí ani na oči…
😉

nyjono

Jasně, že jo. Takový ty lepší s bioflavonoidy.
Ale na zahradě mám aspoň pár bylin.
Těžko si představit, že v zelenině a ovoci z obchodu ještě nějaké vitamíny jsou.
A plody ze zahrady? Kyselý deště, chemie z polí, atd.

jirka F

Hlíva ústřičná

zjentek

Tak ja nejčastěji knedlu, kobzol, někdy tež ryžu…

MichaelaN71

Dobrý den, na střídačku (po 2 měsících) využívám tzv superpotraviny zelený ječmen, chlorellu, hlívu apod. Je těžké hrozně hodnotit jak to působí, ale celkově se prostě cítím lépe, je to hodně subjektivní, ale za sebe bych to doporučila.

Více třeba zde:
https://www.by­linkovo.cz/su­perpotraviny/

lindicka4478

Já a moje kamarádky užíváme https://imuni­ty2go.cz/produk­t/harmonelo-bifi/ věci z Imunity 2 Go. Poradila mi to moje tchýně, že prý dostala plno jejich přípravků k narozeninám když je slavili ve Švýcarsku s jejími kamarádkami. Ona je hodně taková přírodní žena a tohle je údajně jedno z TOP věcí, které na trhu najdeme a právě proto jsem si jich plno objednala. A fakt to pomáhá.

PetaKo

A nemá někdo zkušenost s Longevitem ?