Drap

Už víte proč neni stejný počet bodů v profilu a v celkovém hodnocení ?

Současně s novou tváří těchto stránek, byla učiněna úprava bodového systému tak, aby co nejméně docházelo k nejasnostem a zbytečnému obtěžování adminů těchto stránek.

Napsání adminovi –5 bodů
Špatně zařazená otázka –3 body
Porušení pravidel –2 body
Smazání odpovědi / i vlastní/ –2 body
Smazání otázky / i vlastní / –2 body
Gramatická chyba –1 bod
Doplnění otázky –1 bod
Doplnění odpovědi –1 bod
Vložení odkazu k otázce –1 bod
Vložení odkazu k odpovědi /i vlastní / –1 bod

Naopak vylepšit si lze :

Zaplacení reklamy na Odpovědích /za každý týden/ + 20 bodů
Pochvala administrátorům + 5 bodů
Kliknutí na reklamu + 3 body
Napomenutí, či výtka jinému uživateli + 2 body

Body jou odečítány průběžně z celkového hodnocení a z profilu budou vždy odečteny na konci čtvtletí.
Doplňuji:
Přátelé, myslím že jste se měli vyjadřovat zdrženlivěji. Mou povinností je všechny vás nahlásit, i když mi ubudou další body / už jich chybí 25 /Bohužel musím nahlásit i ty, kteří neodpovídali ale jen bodovali, protože tichý souhlas nemůže být přehlédnut a každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán.

Avšak nezoufejte : Body budou pryč, ale aspoň jste se pobavili

Nejlepší odpověď
anonym

Co dodat? Řečeno Drapem…souhlasím…:(

Další odpovědi
led

Ten váš prepočet je geniálny.
Ešte maličkosť:
Nie ste náhodou tvorcom štátnej ekonomiky?

tom004

Beru to tak,že apríl platí celý měsíc. Ale jinak,palec nahoru. 🙂

anonym

Drape, Vy jste se určitě s Mosojem domluvili. Perlíte oba úplně neskutečně.

Klobouk dolů, vymyslel jsi to opravdu skvěle. Jeden palec je málo, ale pět bodů Ti dát nedokážu. Tak snad nějak postupně.☺☺☺

hanulka11

:D:D:D dobrý – máš palec

anonym

A kolik bodu dostane ten,ktery se vyprdne na odpovedi.cz? To si admini u mne posrali(minus x bodu)! Za gramatyckou hrubku(- x bodu) atd. Nejen to,ze zkurvili grafiku,ale to co si s timto vymysleli at jdou do …ce!

Zdroj: Moje mynjeni

briketka10

Drape a teď mi prozraď kdo Ti to řekl tos jistě pod ztrátou 5 bodů napsal Adminovi co ??
Doplňuji:
Drape mě včera ubylo asi 15 bodů tak jestli mi ubydou další je mi to dnes úplně fuk hlavně, že mám doma teplo víš, od dnešní půlnoci mi nešel noční proud a než přijel dnes opravář z ČEZU a opravil to, tak bych bez ňákejch bodů umrzla na kost venku bylo –3°C nebo –4°C a doma jsem měla 17,5°C dávali nový prý moderní inteligentní elektroměry to mi řekl operátor, ale montér říkal, že jsou to křápy :DD
a navíc jsem otrávená, že to není moje chyba, volám na poruchy a platím tolik peněz 2× 10 minut !! ČEZ je velmoc a ještě okrádá chudáky jakoby si nemohla pořídit poruchovku zdarma..

Damiana

Hodně dobré, skutečné Veselé Velikonoce! 🙂

annas

Barbakane, barbakane, dnes se mně nelíbí váš slovník!

Drap

led : nepodílel jsem se na státním rozpočtu, ale jak vidím poslední dobou, tak Mirek /Kalousek/ je už téměř v koncích, tak mu budu asi muset poslat několik návrhů