taxio

už ste někdy zažili nějakou přírodní katastrofu?

(tornádo, vychřice, kulový blesk …?)

Nejlepší odpověď
annas

Záplavy 1977, 2006 a tornádo v r. 2004.

Další odpovědi
casey

na vlastni kuzi ted ve stredu, kdyz jsme se vraceli od babicky z Moravy. Pred Jihlavou bourku s krupobitim. Nebylo kam se schovat, benzinka uz byla obsazena. Behem chvilky bylo vsude bilo od krup, dcera mela strach, tak brecela, v radiu hlasili o spadlych stromech, tak jsme koukal okolo. No, strach jsem mel, ale nastesti to dobre dopadlo, jen par dulku na kapote.

lexx

důlní otřes, zával a požár, vše v hloubce 900m pod povrchem

baghira

Záplavy na Moravě v roce 1997

Deli

Povodně v Plzni v r. 2002.
Jelikož jsme ale bydlely v paneláku na kopci, jen jsme chodili koukat na rozvodněnou Úslavu.
Na Orlické přehradě nám to tehdy zatopilo karavan, který je normálně minimálně 8–10 metrů nad hladinou přehrady.

snookerballs

Pár vyhcřic i bouřek ano, s výpadky proudu, blikáním žárovek a strachem. Jednou mi i žárovka spadla do klína.

Andělé

Povodně v srpnu roku 2011.
A 19.8. se naším městem přiřítila vichřice,byli jsme s přáteli zrovna venku,poprvé jsem měla strach z přírody. Blesky a hromy lítaly blízko nás,vichřice byla tak silná,že jsme chvíli měli pocit,že odlítnem,do toho nás bičoval silný liják a zase se plnily cesty vodou. Bála jsem se,že se něco stane,nemohla jsem dýchat.Tři noci po té se mi před usnutím stáhlo hrdlo a měla jsem strach,že se opět nenadechnu. Někdo si myslí,že jsem měla astmatic.záchvat,a­le více lidí si začlo myslet,že jsem měla záchvat paniky.Nevím,musím k dr.,ale zas to odkládám,jsem v tom nenapravitelná…