Avatar uživatele
taxio

už ste někdy zažili nějakou přírodní katastrofu?

(tornádo, vychřice, kulový blesk …?)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? rynek878 před 4627 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Záplavy 1977, 2006 a tornádo v r. 2004.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
casey

na vlastni kuzi ted ve stredu, kdyz jsme se vraceli od babicky z Moravy. Pred Jihlavou bourku s krupobitim. Nebylo kam se schovat, benzinka uz byla obsazena. Behem chvilky bylo vsude bilo od krup, dcera mela strach, tak brecela, v radiu hlasili o spadlych stromech, tak jsme koukal okolo. No, strach jsem mel, ale nastesti to dobre dopadlo, jen par dulku na kapote.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

důlní otřes, zával a požár, vše v hloubce 900m pod povrchem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Záplavy na Moravě v roce 1997

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Povodně v Plzni v r. 2002.
Jelikož jsme ale bydlely v paneláku na kopci, jen jsme chodili koukat na rozvodněnou Úslavu.
Na Orlické přehradě nám to tehdy zatopilo karavan, který je normálně minimálně 8–10 metrů nad hladinou přehrady.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
snookerballs

Pár vyhcřic i bouřek ano, s výpadky proudu, blikáním žárovek a strachem. Jednou mi i žárovka spadla do klína.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Povodně v srpnu roku 2011.
A 19.8. se naším městem přiřítila vichřice,byli jsme s přáteli zrovna venku,poprvé jsem měla strach z přírody. Blesky a hromy lítaly blízko nás,vichřice byla tak silná,že jsme chvíli měli pocit,že odlítnem,do toho nás bičoval silný liják a zase se plnily cesty vodou. Bála jsem se,že se něco stane,nemohla jsem dýchat.Tři noci po té se mi před usnutím stáhlo hrdlo a měla jsem strach,že se opět nenadechnu. Někdo si myslí,že jsem měla astmatic.záchvat,a­le více lidí si začlo myslet,že jsem měla záchvat paniky.Nevím,musím k dr.,ale zas to odkládám,jsem v tom nenapravitelná…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek