DDarent

Už ste někdo dostal účet za nelegální stahování filmů? Kolik?

Doplňuji:
To vysvětluj sousedce, která ani neví, co je to upload a dostala za stahování filmů z internetu ( pouze stahování ) pokutu 30000KČ!!! umožňují to nové zákony a vyhlášky...... Například PIPA, SOPA a nejhorší ACTA........ 68% lidí co si stáhli film Kájínek, zaplatí obrovskou pokutu..........

Nejlepší odpověď
MacChill

Nevím proč bych měl dostávat pokuty za stahování filmů, pro vlastní potřebu to totiž nelegální není…
Doplňuji:
Je třeba říct, že žádný z těchto zákonů v ČR ještě neplatí a pokud se ustanoví, že stahování filmů bude trestné, ti kteří už si film stáhli ještě předtím nemohou být potrestáni, to by bylo proti ústavě

Další odpovědi
Všeználek

Myslím že lidi než aby si nějáký ten film nebo hru koupili tak to raději ani nebudou chtít.Proč tedy platit když na netu se to dá sehnat zadarmo?! Myslím že i po zrušení všech stránek jako např.MEGAUPLOAD se o moc tržba oficiálních CD/DVD moc nezvedne…lidi si vždycky najdou způsob jak předejít placení.

Ale je zajímavé že servery jako např. MEGAUPLOAD či ULOZTO dříve nikomu nevadily a všichni věděli,že jsou tam nelegální data a nikdo s tím nic neudělal.Příjde mi to všechno hrozně rychlé.

Četl jsem že zakladatel a vslastník serveru MEGAUPLOAD je ve vězení.Příjde mi to jako hrozná nespravedlnost vůči němu.Vždyť za nelegální data které tam lidi naházeli vlastně ani nemůže.

Nechci aby byla prosazena ACTA !!

anonym

http://www.chip­.cz/novinky/in­ternet/2011/12/­legalni-stahovani-ve-svycarsku-realita

http://uloz.to/13049932­/diskuse-ke-clanku-proti-hackerum-je-zabezpecena-jen-desetina-ceskych-serveru-novinky-pdf

DDarent

řeknu vám to takle…
https://www.tor­project.org/in­dex.html.en

MacChill

Jediné co je trestné je stahování filmů přes torrent

kapka

Já tomu taky moc nerozumím. To se dá nějak poznat, kdo si co stahuje? Já filmy moc nestahuju, vlastně skoro vůbec. Ale stáhla jsem si nedávno z Uložto Dvě nový pohádky pro děti. A jednu starší komedii, ale ta se mi ani nestáhla správně, není celá. To bych za ni možná nemusela platit celou pokutu, ale jen půlku. 😁
Ne vážně, mám to rychle smazat ty pohádky? Já je tak nutně nepotřebuju. Nechci platit pokutu.

ten který je

Já mám zase v i-podu některá hudební CD která jsem si koupil a přetáhl do něj,ale účtenky jsem zahodil.Kapko sejdeme se v base a budem si psát tukáním na topení ve věznici morseovkou.;-)

led

…a zaplatili ste za používanie morzeovky?

kapka

Jo, to bude OK! Budu se těšit. Jdu si zopáknout morseovku. 😁