kdyz jsem rano sla nakoupit potkala jsem asi 17-cti letou hodne uplakanou
slecnu,nedalo mi to a zeptala se ji jestli je v poradku a nepotrebuje
pomoc:nestarej se ty kravo:byla odpoved a pro me ledova sprcha,tak nevim treba
chtela byt sama(na verejnem miste)a vyplakat se,vazne uz jsme dospeli tak daleko
a meli si vsimat jen sami sebe a ostatni at si pomuzou jak chteji?
Doplňuji:
jsem ve znameni berana me neodradi nic,nekdy jsem jak buldok,ale mrzi me to
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, Miroslavst, Jahoda, anonym před 5806 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Jednou v metru jsem se nabídl slepé ženě že ji pomohu na nástupiště a nastoupit do vagonu,reakce byla podobná.To by nás ale nemělo odrazovat od pomoci.
| 0 Nominace Nahlásit |

Asi byla slečna v tu chvíli naštvaná na celý svět (třeba jen kvůli
nějakému jednomu blbci), ale v ten moment potřebovala někomu ublížit (aby
nebyla pouze sama ublížená), a ty si jí přišla do rány.
Buď ráda, že ti jen vynadala, co kdyby měla v kabelce dloooouhý nůž,
nebo bouchačku…
| 0 Nominace Nahlásit |
Narazila jste na nevychovaneho sp…a,myslim,ze tech,co by nabidnutou pomoc prijali,je stale jeste vice,nez tech druhych.Verim,ze vas to neodradilo.
| 0 Nominace Nahlásit |
To mi připomnělo něco, co se mi stalo už před lety. Šla jsem po sídlišti a kochala se počasím, když jsem zahlédla malou (tak 6,7 let) dívenku, která vypadala jako andílek a úplně mi do té scénérie zapadla… tak jsem zasněně hleděla… a pak mi řekla: NEČUM… Vyvedla mě totálně z rovnováhy, tak jsem se oklepala a šla dál. Ona mě asi za minutu došla a smutně říkala: Paní, promineš mi, že jsem Ti řekla nečum? :) Tak mi udělala radost a svět byl zase hezčí…
| 0 Nominace Nahlásit |
Hm, to je teda opravdu smutné. Jak píšeš, člověk dneska neví koho smí
a koho nesmí oslovit a nabídnout pomoc. (O kterou vlastně nikdo třeba
nestojí).
Ale Buráku, nebuď z toho smutná, já bych jednala stejně. Taky bych se
snažila nabídnout pomoc …
| 0 Nominace Nahlásit |

Nestalo se mi to.Záleží na tom v jakém byla ta dívka stavu skutečně.Třeba byla zdrogovaná,nebo jí štval celý svět.To by nás nemělo odradit od snahy pomáhat druhým.
|
0
před 5806 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Také se mi stalo že jsem chtěl v tramvaji pustit sednout jednu starou paní která špatně zvládala zatáčky.Když jsem vstal a řekl at se posadí,začala mne nadávat že není stará a že jsem drzý chuligán.Té paní mohlo být tak přes 70 let.:-)
| annas | 5913 | |
| Drap | 4803 | |
| led | 3066 | |
| Kepler | 2837 | |
| marci1 | 2259 | |
| zjentek | 1807 | |
| elkon | 1725 | |
| aliendrone | 1487 | |
| da ny | 1486 | |
| ivzez | 1445 |
| Divadlo |
| Etiketa |
| Kulturní akce |
| Literatura |
| Náboženství |
| Ostatní kultura a společnost |
| Historie |