zjentek

Už se pomalu těšíte, co vše se letos po Vánocích zase najde u kontejnerů?

Konzum a jeho „světlé“ stránky.

Odpovědi
aliendrone

Těším se z toho, že letos naopak u kontejnerů nebude bordel až do půlky ledna. To co se tam ocitne popeláci stihnou odvézt na skládky. Ekologické. A po ekoroztřídění do spaloven, ekologických. Myslím, doufám. Přeci jen makroekonomická situace by neměla popustit uzdu konzumu, ale…

V předpokladech ohledně jednání jiných lidí jsem poměrně často vedle (zásadní má chyba zpravidla je, že předpokládám jejich alespoň TROCHU inteligentní jednání). Když k tomu připočítáš nabídky všelijakých „výhodných“ idiotpůjček (předvánočních), tak raději budu hádat jaké bude počasí na Silvestra. 😉