Už se jste setkali se ženou, která se urazila, když jste jí podrželi dveře?

Nejlepší odpověď
Drap

Doposud ne.

Další odpovědi
Alesh

Zatím ne, ale až ji potkám, tak to jistě rovnou okomentuji. 😉

Kepler

Ne, většinou poděkovaly.

cochee

Ne a ani se nesetkáme. Americké píkoviny tady nemají místo, my jsme a zůstaneme normální.

Kelt

Taky jsem si vzpomněl na příběh, kde nějaký Čech otevřel dveře Američance a ta se urazila, cítila se ponížena, neschopná. Myslím, že jsem na toto téma psal jednu otázku. Díky za to, že jsme v Evropě.