Pájo

Už na vás někdo šel se svojí milovanou „krochnou“? Jak jste se zachovali a kdy to bylo?

Kamarád (ještě z gymplu) je s ní jedna ruka, všude ji tahá s sebou… kolikrát přemýšlím, jestli to je normální.

Nejlepší odpověď
anonym

Většina tento výraz nezná, tak může těžko reagovat.
Takže pro méně znalé, se jedná o slangový výraz pro pistoli.
(Jinak to v našich krajích není normální a ti o, nichž to vím, se vždy nějak vymykají běžné populaci, – samozřejmě s výjimkou služebních a podnikatelských důvodů).

Další odpovědi
tom004

Jestli to dobře chápu,tak se jedná o „kousavé železo“ (pistoli), a zbraně já nemám rád. Ale abych odpověděl,nešel a doufám,že nepůjde. A jestli je to výraz pro něco jiného,tak se rád poučím.

Mapel

Spíše to beru jako úchylku. Pokud ji musíš opravdu použít proti člověku, tak to opravdu není dobrý pocit a připadáš si dost zmatenej. Někdo zemře tvojí vinou, ale ty musíš.

manon

Nemá kamarád nějaký komplex? Nebo se cítí nějak ohrožený? Za normální to nepovažuji ani náhodou a považuji to za nebezpečné. Jsem ráda, že od mužů tady čtu stejné reakce.

anonym

Kamarád je normální a je realistou. Nebezpečné je chodit neozbrojený. A věřte mi, že sakra vím, co píšu. Ona kdyby pacifistická část naší společnosti jen nahlédla pod pokličku toho, jak je v ČR „bezpečno a chráněno“, nosila by rovnou útočnou pušku.

anonym

Většina tento výraz nezná, tak může těžko reagovat.
Takže pro méně znalé, se jedná o slangový výraz pro pistoli.
(Jinak to v našich krajích není normální a ti o, nichž to vím, se vždy nějak vymykají běžné populaci, samozřejmě s výjimkou služebních a podnikatelských důvodů).