Monny

Už máte naplánováno,kam letos na silvestra?

Nejlepší odpověď
kropitko

Nemám a abych pravdu řekla, vlastně Silvestra neslavím už několik let…já když chci ,tak se dokáži bavit s přáteli kdy si vzpomenu a nepotřebuji k tomu Silvestr.
Doplňuji:
Jahodo díky za bodík,ale já ho v této kategorii vážně nechci. Jinak děkuji všem kdo mi v této kategorii bodíky dali,ale já si vážně myslím,že by se v této kategorii body dávat neměli. Já vám taky body dávat nebudu i kdyby se mi vaše odpovědi líbili sebevíc. Tak se na mě proto nezlobte, já vám to vynahradím jinde…

Další odpovědi
Jahoda

Budeme u nás doma. Pozvu pár přátel a nějaké členy rodiny. Jako každý rok bude ohňostroj, šampaňské s jahodami, chlebíčky atd. – prostě klasika.

ReHu

Asi na hory.