zjentek

Už letos přiletěli špačci?

Špačci letos.

Nejlepší odpověď
Drap

Ano

Další odpovědi
anonym

Jo, už snad v dubnu. Hned na začátku jara se špačci vracejí.

dudu

Jo jo, už byli omrknout i naši bohatě plodící třešeň májovku. Celoročně pak četná rodina Špačkova také přebývá u nás ve vchodě.

Kepler

Já zatím žádného neviděl. Zatracený kovídek, asi je nepustili přes hranici. Ale v popelníku mám celoročně špačků vždycky dost.

paul1

Už jsou delší dobu i u nás, krásně zpívají. Pro ochranu třešní zavěšuji na větve staré diskety na provázcích

annas

Nedávná reakce v TV od pěstitelů.

Už se vrátili největší nepřítelé třešní.