Mravenec

Už jste zapálili první adventní svíci? A co říkáte na tento “luxusní” adventní věnec?

Ano, skutečně luxusní. Při dnešních cenách plynu si takový advent může dovolit jen málokdo. 😀

Zdroj fotky: Google obrázky

Pepo25, co je trapného na současných cenách plynu, kdy například příbuzní platí měsíční zálohu přes 6000,– Kč, přičemž jsou to senioři? Naopak je to smutná realita, která byla zapotřebí odlehčit vtipem.

Odpovědi
paul1

Vtipné. A ten luxus? Záleží na tom, na jak dlouho je to zapnuto. Jo a první svíčku jsme už zapálili

Taiko

Pro Pepu25:
Jde o vydřenou satiru na současný a budoucí stav v ČR. Vy jste volil pěti-demolici, že? BTW to co jste tu předvedl, je učebnicový příklad kognitiní disonance.

Pepa25

Samozřejmě jsem si dnes první svíci na skutečném adventním věnci zapálil. Komentář k obrázku není vtipný, ale trapný, luxus je něco jiného, například neřešit ptákoviny.

Taiko

oprava: „vydařenou“

Pepa25

Aha, takže vy jste nejen „výborný“ náhodohopodář (viz hodně nepodařené výovy, na které realuju pod ní), ale i „geniální“ psycholog. Ach jo, proto to v naší zemi vypadá, jak vypadá, když každý, co ničemu nerozumí, je chytrý jak rádio …