Katoda

Už jste viděli kometu Wirtanen?

Dnes se mi již třetí noc podařilo najít kometu Wirtanen. Řekl bych, že na hodně tmavém místě daleko od města je již vidět pouhým okem. Pokud člověk ví kde hledat. Každopádně stačí i hledáček foťáku, aby šla vidět (jak se mi podařilo ji vyfotit viz. příloha). Zkusili jste se podívat? Nebo pokusíte se o to? Máte jasnou oblohu?

Nejlepší odpověď
Edison

Už má i pěkný ohon: http://www.astro-forum.cz/view­topic.php?f=43&t=­5129 Teda on to není ohon… to je expozicí… pochopitelně… 😉

Další odpovědi
Mc Merkurion

… ne, já si čumím pod nohy kam šlapu, tady je už třetí den náledí …
… jestli budu mít jasnou hlavu a oblohu, tak se podívám, dík za tip …