bolak

Už jste se někdy připletli do hospodský rvačky?

Případně jiný?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano

Ano, dokonce několikrát. Už ale před mnoha léty, když jsme provozovali hospodu.

Další odpovědi
pusinka50

Ano

Bohužel, já jako žena, musím říct, že já taky. Když napadli jednou v hospodě mého ex manžela tím, že mu u stolu postavili židli na hlavu, protože se prostě chtěli porvat a já jsem ho bránila a jak jsem šmíkla půllitrem, tak se mi rozlomil vejpůl a roztřepená půlka mi zbyla v ruce, ti „odvážlivci“ dostali strach, no dostali jsme se ven živí a zdraví, jen exmanžel měl pár týdnů ošklivé monokly

honza19hk

Ano

Doplňuji:
ano jednou,kvůli jednomu chlapovi co podváděl u mariáše.Ovšem lítalo všechno co nebylo přišroubované-židle,pulitry,flaš­ka kořalky,dokonce tam někdo hodil i dýmovnici. Já jsem zaplatil a po chvíli se vytratil,protože se dalo čekat že tam přijedou poldové,taky že ano.

jwood

Ano

Docela sranda dostat půllitrem mezi oči 🙂. Maníkovi zůstalo v ruce jen ucho.

Kolmon

Ano

marijakes

Ne

Rocker

Ano

manon

Ne, ale byl jsem jedné svědkem

Doplňuji:
Konala se brzy ráno po nočním tahu v jedné místní hospodě. Všimla jsem si to proto, že z oken lítaly židle. A taky jeden člověk vyletěl – okno naštěstí bylo téměř nad zemí. Taková přízemní defenestrace :)

bolak

pusinka50: ty seš zabiják.. :)

bolak

honza19hk: to mi prosimtě řekni jak se dá podvádět u mariáše, hlásil dvacet a neměl krále? :))