Kepler

Už jste se někdo tak lekl, až vám z toho změkl?

Vzpomínám si, že najednou zase zapli elektřinu a při š… všechno zase začalo řvát a svítit. Málem jsem z toho měl smrt…ČEZ je normální kazišuk a ještě k tomu nebezpečný!

Odpovědi
Kelt

To je všeobecně známé o našich energetických společnostech. Ale zapomněl jsi na tu druhou skupinu, která emoce více prožívá. Totiž ženy. Myslíš, že řeknou. Tak jsem se lekla, až jsem vytekla.?