zzzlatokopka

Už jste se dnes nachytali? Nebo jste nachytali někoho jiného? Jak?

Mi v 7 ráno volala sousedka co bydlí 100metru pod náma, že mi ujelo auto, parkuju ho z kopce, a už mi před pár lety ujelo:-)

Malém jsem dostala infarkt, no byl to naštěstí jen apríl:-DDD

Nejlepší odpověď
briketka10

já segru a synovce s tím, že je Ufíkovi špatně a musím s ním na veterinu, ať mi přinese přepravku ze dřevníka, to víš oba se zděsili Marek hned přijel autem a oba se chystali se mnou tam jet já doma vysmátá a bafla na ně Apríííl a čičák zdravej jako řepa 😁
Doplňuji:

  • iv- nás napálila všechny to se ji povedlo 😁

Další odpovědi
gecco

Já su ještě v klidu – ale nachytal jsem kámošku, že mi volala její sousedka (že jí se nemůže dovolat) a že jí z bytu teče voda (má další byt 300 km od stávajícího bydliště) a jestli dojede a nebo mají hasiči vyrazit dveře…
😉
Chudera byla taky na infarkt (dovolal jsem se jí na důležitou poradu) – tak jsem ju ´podusil´ jen asi minutu…
😉
Apríl je sfiňa…
😉

anonym

Tak tos měla dobrej budíček, já ještě nic, jsem doma sama, zlobí mě žehlička, nechce mrcha hřát, tak si říkám, že ji dnes ještě asi budu potřebovat, nějaký žertík se žehličkou, zapnu ji a dám si ji na stehno a budu řvát jako opice, doufám, že se leknou 🙂

redy

Ne že bych se nezasmála,ale přátelé vědí že to nesnáším.A ani já nikoho nedostávám.Vyléčilo mi to, jednou se sesula kámoška, a já z toho měla málem smrt, nebyla sem nikdy tak vyděšená.
Takže ne – první Duben je u nás tabu 🙂

CobblíkCZ

Nachytali mě hrábě. Šel jsem je zvednout a šlápl jsem na ně. Teď ležím v posteli s monoklem na pravém oku a s NTBkem :D

bolak

Mně se líbí tohle > https://www.y­outube.com/wat­ch?v=z7HxiMWVL4g

Drap

Nikoho nechytám a nikdo ještě nenachytal mně.

gecco

  • iv- – tak tohle je na tu žehličku od Samby – do vany…

;-DDD

gagaga

:p
Sambi tu asi jeste dneska nebyla, tak kdovi, jak to dopadlo :)

briketka10

  • iv- Ty jedna podvodnice 😁

gagaga

hihi … :))

zzzlatokopka

Sambo, aby si to ta žehlička jak ji budeš mít na stehně s funkčností nerozmyslela:-D Možná tě chce taky napálit, no spálit? 😁

anonym

Zkouším ji už několikrát a prostě nehřeje, takže udělám to, že řeknu příteli, že mě ten život už nebaví a dám žehličku do zásuvky, chvíli počkám, radši si ještě nenápaně sáhnu, jestli si to jak píšeš ty nerozmyslela a přiložím na čelo, nebo tak někam, víc se bojím toho, aby mě přítel nevyvedl tím, že by řekl „no, brouku, jak myslíš“…:-D

gagaga

me se dnes narodil prvni vnoucek , tak jsem psala synovi, ze sama nevim, jestli je to hezky datum, nebo blby :)

  • iv-

zzzlatokopka

Jééééé tak to taky gratuluji:-))

gagaga

Apriiiil !! :))))

anonym

ty potvoro jedna, dělat si prču ze slušnejch lidí, hanboooo !!:-D

zzzlatokopka

Co apríl? Jako že je to holka?????? 😁

gagaga

:))
a az ale vazne nekdy budu mit vnuka, nebo vnucku, tak mi to tu nikdo neuveri :(

  • iv-

redy

Gratuluju -iv-
😉

gagaga

Apriiiil !! :))))

redy

Tak to se ti povedlo -ivičko-

gagaga

hihi :)))

anonym

taky gratuluju, bezva datum, každý si to bude lehce pamatovat 🙂

gagaga

Apriiiil !! :))))

johana 56

  • iv- gratuluji 🙂

gagaga

Apriiiil !! :))))

johana 56

Klobouk dolů,byla jste dnes jedná!Holt Ryba,‚schlamstla‘ jsem to i s navíjákem ))))

gagaga

:p
ja jsem si rikala, ze kdybych napsala jen to, ze mam vnuka, tak by na to nikdo neskocil.., tak jsem si to jeste " prikraslila " , s tim datumem :)
a povedlo se :))

johana 56

Možná bych se ani nechytla,ale zrovna včera sestra volala,že bude podruhé babičkou.Tak ořed chvíli sondovala,jestli to náhodou není apríl.To jsem si vyslechla.. :)))))

briketka10

  • iv-

já já taky gratuluju 😁

gagaga

Apriiiil !! :))))

gecco

;-DDD

anonym

😁 No jo 🙂

zzzlatokopka

Do vany si ji místo fénu určitě neházej!!! 😁

anonym

to ne, kdYž tak jemu 😁 Jestli teda řekne to „brouku, jak myslíš“…

anonym

tvl, teď jsem nechtěně škrtla to „nahlásit dIskuzi“ 😁 PRŮSER!

zzzlatokopka

😁