Miroslavst

Už jste se dívali na tu oblohu?

Už jste se dívali na tu oblohu dnes v noci?
Nebo čučíte do této bedny jak já :D:D?
Doplňuji:
http://von.raj­ce.idnes.cz/Ve­likonoce_07_Su­dety/images/40­.JPG

Nejlepší odpověď
panenka

Já bohužel z Čech nepocházím jinak bych se dívala takže mi nezbývá než čučet jak ty říkáš do bedny.

Další odpovědi
ten který je

Zkoušel jsem to a nic jsem neviděl,jen samá světla z reklam a pouličního osvětlení.

Jahoda

Já jsem z Jesenicka a tady uvidím akorát ho*no 😁J inak bych se koukala. Momentálně hledím do té mojí bedny, jako tele na nový vrata 😁

led

my z mesta máme na to otázky:
čo je to obloha?, čo sú to hviezdy?
poznáme akurát kopulu zo smogu nad mestom. V meste je nevidno, ale skúste sa večer z diaľky pozrieť na mesto.
Takže nám ostávajú len „čučet do bedny“