Avatar uživatele
bolak

Už jste někomu dali omylem palec?

Pokud ano, omluvili jste se mu za to?

Doplňuji:
A styděli ste se aspoň?

Já jsem musel jednoho zdejšího občana z palcovacího procesu vypustit, protože začal dělat dost ošklivé věci. Třeba jsem mu dal za jeho odpověď palec a on potom v doplnění někoho urážel no a já pak koukal jako tele na nový vrata, pod co sem se to vlastně orazítkoval.

S tím už se totiž potom nedá dělat nic, jedině mu celou odpověď smazat, aby se člověk nemusel hanbou propadnout.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 12Pro koho je otázka zajímavá? honza19hk, vagra, manon, aramah, kapka, iceT, Andělé, Kerberus, johana 56, barnajka, Damiana, briketka10 před 4229 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
manon

:D Už dvakrát, akorát už si nevzpomenu, co to bylo – jen vím, že jsem se uklepla.
Doplňuji:
Neomluvila :) – nechtěla jsem to rozpitvávat. Vždyť o nic nejde. O palce přece nejde nikomu :)

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

jednou, a to jsem se ták uklepla a hódně dopálila víš jak jo a komu :D
Doplňuji:
ne, že bych se styděla, ale byl to trapas na entou a pak mi to bylo omíláno víš ??
Ha ha ha..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Ano.
Ne – přišlo by mi hloupé se handrkovat o nějaký neexistující kousek horní končetiny.
Doplňuji:

http://www.you­tube.com/watch?v=Y­EmAfrL9aYs&fe­ature=youtube_gda­ta_player

Upravil/a: Damiana

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Někomu pokaždé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Tak já se ti omlouvám že jsem ti dala palec, doufám že to rozdejcháš:-)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Samozřejmě. Ale omluva za palec, když je většina sbírá je přece hloupost 😁.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

zatím se mi to nestalo,palec dávám skoro každému,ale máš pravdu že nějakému človíčkovi co by někoho urážel,napadal atd ,bych ho nedal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Samozřejmě a už vícekrát. Ale ono to nebývá vždycky tak jednoznačné.
Běžně má odpověď více částí a jak mám vyjádřit jen částečný souhlas? (Poloviční bod zatím neexistuje).
Ale celkově si myslím, že tomu přikládátě přehnaný význam. Sama o nic nepřijdu – k čemu jsou mi palce na nevyužitém limitu a druhého aspoň potěší. Já se řídím starými pravdami, např.
Když někoho obdarujeme, získáme víc než obdarovaný.
Nebo dárce by měl zapomenout, že daroval, zato obdarovaný naopak vštípit do paměti.
A to už nemluvím o 2 tisíciletí starých církevních radách, jako „Miluj bližního svého více než sebe sama“, příp. „Kdo po tobě kamenem, ty po něm chlebem“ a plno dalších podobných, včetně „Rozčilovat se pro blbost druhých, znamená zbytečně škodit vlastnímu zdraví“.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Mor%C3%A1­lka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

ano,stalo se my to jednou,a jak naschval hned byla reakce,ze si protirecim.to se uz pak tezko vysvetluje,ze ses pretuknul.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
manon

bolak: Pěkné a názorné předvedení problému. S tím doplňováním po opalcování je to tady fakt problém, taky to tak vidím. Samotnou mne napadá, zda by ten, kdo mi palec dal, souhlasil i s mým doplněním.
A to ani nikoho neurážím a neshazuji.

před 4229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Pochybuju, já sám bych ti za tvé doplnění nejraději něco strhnul…

…z toho palce, co jsem ti tak neuváženě udělil…

..nehet bych ti strhnul z palce, kdyby to šlo :)

před 4229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

:) Za co?

před 4229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Celé je to takové…jakoby z jiného světa…

před 4229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Jsem mimozemšťan, to nevíš? Tedy chtěla jsem se pokusit to vysvětlit a přišla jsem na to, že by to bylo na dlouho a tak jen doufám, že lehkou ironii chápeš a bezmocnost človíčka, co opravdu kliknul na palec než pořádně dočetl taky. A pak jsou třeba další věci, co už já tam původně nezamýšlela…

před 4229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

:)

před 4229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Právě jsem se pokoušela dát palec sama sobě :D, protože jsem se rozhodla dát ho všem.

před 4229 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek