bolak

Už jste někomu dali omylem palec?

Pokud ano, omluvili jste se mu za to?

Doplňuji:
A styděli ste se aspoň?

Já jsem musel jednoho zdejšího občana z palcovacího procesu vypustit, protože začal dělat dost ošklivé věci. Třeba jsem mu dal za jeho odpověď palec a on potom v doplnění někoho urážel no a já pak koukal jako tele na nový vrata, pod co sem se to vlastně orazítkoval.

S tím už se totiž potom nedá dělat nic, jedině mu celou odpověď smazat, aby se člověk nemusel hanbou propadnout.

Nejlepší odpověď
manon

:D Už dvakrát, akorát už si nevzpomenu, co to bylo – jen vím, že jsem se uklepla.
Doplňuji:
Neomluvila :) – nechtěla jsem to rozpitvávat. Vždyť o nic nejde. O palce přece nejde nikomu :)

Další odpovědi
briketka10

jednou, a to jsem se ták uklepla a hódně dopálila víš jak jo a komu :D
Doplňuji:
ne, že bych se styděla, ale byl to trapas na entou a pak mi to bylo omíláno víš ??
Ha ha ha..

Damiana

Ano.
Ne – přišlo by mi hloupé se handrkovat o nějaký neexistující kousek horní končetiny.
Doplňuji:

http://www.you­tube.com/watch?v=Y­EmAfrL9aYs&fe­ature=youtube_gda­ta_player

anonym

Někomu pokaždé.

aramah

Tak já se ti omlouvám že jsem ti dala palec, doufám že to rozdejcháš:-)))

www

Samozřejmě. Ale omluva za palec, když je většina sbírá je přece hloupost 😁.

honza19hk

zatím se mi to nestalo,palec dávám skoro každému,ale máš pravdu že nějakému človíčkovi co by někoho urážel,napadal atd ,bych ho nedal.

anonym

Samozřejmě a už vícekrát. Ale ono to nebývá vždycky tak jednoznačné.
Běžně má odpověď více částí a jak mám vyjádřit jen částečný souhlas? (Poloviční bod zatím neexistuje).
Ale celkově si myslím, že tomu přikládátě přehnaný význam. Sama o nic nepřijdu – k čemu jsou mi palce na nevyužitém limitu a druhého aspoň potěší. Já se řídím starými pravdami, např.
Když někoho obdarujeme, získáme víc než obdarovaný.
Nebo dárce by měl zapomenout, že daroval, zato obdarovaný naopak vštípit do paměti.
A to už nemluvím o 2 tisíciletí starých církevních radách, jako „Miluj bližního svého více než sebe sama“, příp. „Kdo po tobě kamenem, ty po něm chlebem“ a plno dalších podobných, včetně „Rozčilovat se pro blbost druhých, znamená zbytečně škodit vlastnímu zdraví“.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Mor%C3%A1­lka

pizlicka

ano,stalo se my to jednou,a jak naschval hned byla reakce,ze si protirecim.to se uz pak tezko vysvetluje,ze ses pretuknul.

manon

bolak: Pěkné a názorné předvedení problému. S tím doplňováním po opalcování je to tady fakt problém, taky to tak vidím. Samotnou mne napadá, zda by ten, kdo mi palec dal, souhlasil i s mým doplněním.
A to ani nikoho neurážím a neshazuji.

bolak

Pochybuju, já sám bych ti za tvé doplnění nejraději něco strhnul…

…z toho palce, co jsem ti tak neuváženě udělil…

..nehet bych ti strhnul z palce, kdyby to šlo :)

manon

:) Za co?

bolak

Celé je to takové…jakoby z jiného světa…

manon

Jsem mimozemšťan, to nevíš? Tedy chtěla jsem se pokusit to vysvětlit a přišla jsem na to, že by to bylo na dlouho a tak jen doufám, že lehkou ironii chápeš a bezmocnost človíčka, co opravdu kliknul na palec než pořádně dočetl taky. A pak jsou třeba další věci, co už já tam původně nezamýšlela…

bolak

:)

manon

Právě jsem se pokoušela dát palec sama sobě :D, protože jsem se rozhodla dát ho všem.