Monny

Už jste někdy ochutnali exotické jídlo?

Chutnalo Vám to a zkusili jste ho někdy uvařit?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Mezi exotické jídlo by se dala považovat i čína, takže ano jedl i dělal.
http://www.fo­odex.cz/images/2_cin­ske_nudle.jpg
Dobrou chuť.

Další odpovědi
led

V každom štáte, ktorý navštívim sa snažím ochutnať aj ich národnú špecialitu.
Ale skôr sa opýtam, čo je to exotické jedlo.
Pre mňa začínajú byť exotikou v slovenských aj českých reštauráciách a jedálňach obyčajné zemiaky s maslom a pažitkou. Už roky som ich nevidela nikde podávať.

verka

Ano, v jihovýchodní Asii dokonce i na ulici a nikdy jsem tak dobré jídlo neměla. U nás chodím do cizích restaurací, ale jen vyhlášených, sama bych nikdy takové jídlo totiž nedokázala uvařit.

oskar

Zatím ještě ne,ale myslím si,že na to nemáme žaludky.

hanjimka

Záleží na tom co je exotické jídlo.Takovou čínu už asi jedl kdekdo.Sushi už má rád málo kdo.Moc ráda bych to ochutnala protože experimenty mám ráda,ale nemám s kým na to jít.

hanulka11

také bych zašla na suschi ale na pravé ,ane nějakou napodobeninu

GabulkaA

Na párty u kámošky jsem chutnala cvrčky :) A super, vynikající pochoutka :) Měla je z crickeaters.cz. Tak pro ty, co chtějí zkusit, mohu jen doporučit… :)