Avatar uživatele
rrihamirek1

Uz jste nekdy nekdo z vas strilel z opravdove zbrane nekde na strelnici? A jak jste byli uspesni? Dobry zazitek?

Zajímavá 0 před 630 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Ano… dobrý zážitok? Ako pre koho… strelca, alebo zasiahnutého?

PS. Keď som 1.raz dostala strelnú zbraň do ruky, prirodzene skontrolovanú a prázdnu, bolo to asj s pripomienkou „Nikdy nemier na človeka, ak ho nechceš zabiť“. Preto, snažte sa pri vašich „hraniach“ so strelnou zbraňou nestáť v palebnej zóne, nikdy neviete, či zbraň nemieri na vás. Taký zásah (aj nepriamy, napríklad odrazená guľka) môže mať aj doživotné následky (okrem nečakanej smrti zasiahnutého).
Je nepríjemné chodiť s guľkou v tele, ak máte šťastie, že ste prežili zásah. Ja som tú „svoju“ ruskú guľku „schytala“ v auguste ´68, po vyliečení dlhé roky neboli problémy a až dnes, keď sa „flákam na dôchodku“, to začínam cítiť.

Dodatok:
Berte to tak:
„Zbrane nie sú hračka. Dokážu ublížiť.“

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

Na střelnici ne, ale na vojně – samopal, pistole, puška a ostré granáty. Úspěšnost – průměr. Zážitek? Celkem dobré, ale nic moc zvláštního.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nejednou, úspěšnost podle zbraně, vzdálenosti a dalších podmínek. Myslím že ne, nejhorší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Každý kdo byl na vojně střílel. Běžná věc a zajímavá. Samopal vzor 58 byl přesnější než vzduchovka. Když to jde dobře, tak to člověka i baví. Mě ale pak štvalo čištění zbraně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Na vojně jsem střílel ze samopalu, kulometu i pistole a dokonce z Pancéřovky. snad jsem i něco trefil. A neměl jsem z toho dobrý pocit. A nevím, zda by mne to bavilo chodit na střelnici a střílet do terče. Asi ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Na vojně,ze samopalu,pisto­le.A z tězkého minometu,byl jsem miřič.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

každý kdo má k dispozici střelmou zbraň či nářadí/nástroje jako vidle a podobné a dosud je v ulicích/veřejných budovách nepoužívá, již nyní se pravděpodobně dopouští nedodržování svých povinností, které mu ukládá Ústavní pořádek této země. Důvod nutné ochrany- viz hospodářskou situaci v zemi a kam proudí veřejné, zejména pak finanční prostředky a proč a kdo tohle účelově řídí a podrývá tak jistotu nejcennější, tedy vlast.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Ano, velmi ráda. Na střelnici člověk pozná zajímavé lidi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
rrihamirek1

Ja chodim pravidelne. Z kratkych zbrani. Uspesnost prumer, zazitek – zodpovedna zabava.
Mam v planu porizovat zbrojni prukaz k osobni ochrane, clovek nikdy nevi, co se ted stane…

Avatar uživatele
Kelt

Na vojně jsem střílel ze samopalu, kulometu i pistole a dokonce z Pancéřovky. snad jsem i něco trefil. A neměl jsem z toho dobrý pocit. A nevím, zda by mne to bavilo chodit na střelnici a střílet do terče. Asi ne.

Nový příspěvek