Už jste někdy museli šáhnout rukou do WC, protože jste jej ucpali a štětka to nepořešila?

Myslím tím s rukavicí na ruce, ale každý má třeba jinou strategii?

Nejlepší odpověď
Dochy

Jo… Jen tu první část nemusím řešit sám, o to se postará(-al) syn… Ucpané WC – rozbebráno, perem hluboko v trubkách nalezeny kraťasy. Dále v harmonice mezi WC a odpadem šprajcnutý hřeben… Dále několik hraček a několik celých rolí toaleťáku – to už se naštěstí nedostalo z mísy…

Další odpovědi
Kepler

No, párkrát už jsem rukou lovil různé předměty, které mi tam spadly, vč. mobilu. Naštěstí vždy před použitím. Mimochodem, ten mobil jsem zachránil.

da ny

Ano, několikrát ne doma a ucpali ho jiní lidé 🙂
V LDN to bylo běžné..... Někdy musel přijet i odborník.

Kolega „plaval“ v přízemním bytě ve výkalech (nad ním 3 patra). Na vině byly někým spláchnuté tepláky, „vytěžené“ z odpadního potrubí, daleko, pod bytem

Altair-AC

Já jsem po sraní čistil zvíře a pak ,když jsem vyléval kýbl ,mi tam spadl hadr.No tak jsem to musel vylovit

autacek

Někdy budeš muset šáhnout i do větších .....