Avatar uživatele
bolak

Už jste někdy leželi v nemocnici?

Pokud ano tak s čím, pokud ne tak s čím psát nemusíte.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym před 4160 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Ano

Už je to dlouhých 18 let,co jsem se doplazila na pohotovost s bolestí v zádech.V čekárně fronta,jako by dávali něco zadarmo,když jsem přišla na řadu,byla jsem dotázána s čím jsem přišla.Sestra mi pak řekla,že nejsem akutní případ(akutní by to bylo,kdybych měla třeba ufiklou ruku nebo nohu,nebo sekeru v hlavě).Takže jsem čekala,až budou všichni pryč,pak jsem přišla na řadu,doktor se zeptal co mi je a pak mě udeřil pěstí do ledvin a prý:"Bolí?"Říkám mu,že ano a on mě praštil do druhé ledviny a "Bolí?"Říkám,že trochu míň jak předtím.No a pak mi vzali moč a nechali vyšetřit a pak mi oznámili mi,že si mě tam nechají,že to je něco s ledvinama,už nevím co to bylo.A že prý mám počkat,až pro mě přijde ošetřovatel,že mě vezme na pokoj.Tak čekám půl hodiny…hodinu…dvě hodiny…pak odněkud vylezla sestra a ptá se,proč jsem ještě tam."No,on pro mě ještě nikdo nepřišel."Tak někam zavolala a pak hned dorazil takový důvěryhodný zřízenec(rozuměj se setřihem na ježka,s jizvou přes obličej,skoro jako nějaký kriminálník),po­sadil mě do vozítka,vzal mě kamsi do šatny,dal mě andělíčka,co víc ukázal než schoval a konečně jsem se dostala někam na pokoj.Tam jsem dostala injekci a hned bolest přestala,další den večer pak ještě jednu,do toho nějaké léky a třetí den mi nedali celý den nic jíst,kvůli nějakému vyšetření,taky mi udělali klystýr a teprve po celodenní a celonoční hladovce jsem musela vypít jakýsi roztok a hurá pod nějaký přístroj,který ukázal,že jsem zdravá.Tak mě pustili,ale už nikdy víc do nemocnice nechci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Ano

No jéje. V posledních letech se mi daří ležet na JIP, tam je mimořádně živo ve dne i v noci 🙂.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ano

Doplňuji:
rak na slinivce

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Ano

Poprvé se zápalem plic v šesté třídě a podruhé s už ani nevím, jak se to řekne přesně, ale stalo se to tak, že jsem dělala provaz, ruplo mi v pánvi a pak jsem musela chodit o berlích, ale operace naštěstí nebyla potřeba (mám z toho hrůzu). Myslím, že se mi tenkrát nějak naštíp sval a ulomil se mi kousek kosti, kterej se mi tam pak zázračně sám vrátil nebo co… Nemocnice nesnáším, doufám, že tam už nikdy nebudu ležet s žádnou nemocí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano

Sama se sebou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Ano

při dvou porodech

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Ne

Doplňuji:
Naštěsti zatim ne a doufam, že ani ještě dlouhou dobu nebudu muset.

Upravil/a: Lukasy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Ano

Dvakrát porod /normál i císař/ a třikrát operace, dvě plánované a jedna akutní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Ano

No jéjej, v 17 letech jsem v nemocnici strávila dva týdny kvůli chrapotu. Víc už jsem nemocná být nemohla :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bublinnka

Ano

Jako malá jsem ležela v nemocnici s ledvinami, bylo mi 6.
A předloni jsem byla na operaci – cysta v horní čelisti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Ano

nejdéle po nehodě na rally nákladních vozidel,po tom co jsem v 90km/h vypadl z tatry při průjezdu zatáčkou stylem pravý bok ve vzduchu.Bohužel to byla moje chyba,chvíli předtím jsem čistil podvozek od zbytků stromu a po vlezení zpátky za volant jsem se zapoměl připoutat ,v tom spěchu mi to nějak nedošlo.První ostrá zatáčka dveře se otevřely a já vypadl do trávy.Při té rychlosti jsem byl docela slušně potlučený.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natty*

Ano

Doplňuji:
Mandle, mandle, mandličky…

Upravil/a: Natty*

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
everest

Ne

Doplňuji:
pokud se bere jako přespat v nemocnici tak ne,ale dvakrát jsem ležel při ztrhávání nehtu

Upravil/a: everest

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

iceT: to je klasická sesterská hláška, že nejseš akutní případ :)) na mě s tím jednou taky vyrukovali, já sotva dolez na ambulanci a sestra mi řekla že maj volno až v září (byl duben) :)), když sem ji oznámil že teda nevím nevím, že mně jaksi nefungují nohy, tak řekla moment, zalezla do tý svý kukaně, za chvíli zase vylezla s nějakým několik let starým papírem z úplně jinýho oddělení a povídá abych šel kožní… :)) tak jí říkám, že si radši počkám na doktora, ona na to že žádnýho nezavolá, že nejsem akutní případ, já na to že jsem, a ona povídá „cítíte se ohrožen na životě?“ já říká „no tak to zrovna ne“ načež jí se objevil na tváři úsměv, naklonila se ke mně jako kmalýmu děcku povídá: „no tak vidítě že nejste akutní“…pak předemnou znova zamávala tím sto let starým lejstrem a že prej abych se odebral na kožní, tam že mě vezmou…to už sem začínal vidět rudě, a najednou se slyším jak na ní řvu: „tyvole doprdele dyť ja už vod včerejška ani nemůžu pořádně chodit, tak to asi vod kůže nebude ne?!!“ a vona povida „vy ste doktor nebo co?!“

před 4160 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Operace i léčení – chirurgie, gynekologie, urologie, neurologie, interna…

před 4160 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

hanulka11: a už jsi zdravá?

před 4160 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

jasně :D:D:D

před 4160 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek