bolak

Už jste někdy leželi v nemocnici?

Pokud ano tak s čím, pokud ne tak s čím psát nemusíte.

Nejlepší odpověď
iceT

Ano

Už je to dlouhých 18 let,co jsem se doplazila na pohotovost s bolestí v zádech.V čekárně fronta,jako by dávali něco zadarmo,když jsem přišla na řadu,byla jsem dotázána s čím jsem přišla.Sestra mi pak řekla,že nejsem akutní případ(akutní by to bylo,kdybych měla třeba ufiklou ruku nebo nohu,nebo sekeru v hlavě).Takže jsem čekala,až budou všichni pryč,pak jsem přišla na řadu,doktor se zeptal co mi je a pak mě udeřil pěstí do ledvin a prý:"Bolí?"Říkám mu,že ano a on mě praštil do druhé ledviny a "Bolí?"Říkám,že trochu míň jak předtím.No a pak mi vzali moč a nechali vyšetřit a pak mi oznámili mi,že si mě tam nechají,že to je něco s ledvinama,už nevím co to bylo.A že prý mám počkat,až pro mě přijde ošetřovatel,že mě vezme na pokoj.Tak čekám půl hodiny…hodinu…dvě hodiny…pak odněkud vylezla sestra a ptá se,proč jsem ještě tam."No,on pro mě ještě nikdo nepřišel."Tak někam zavolala a pak hned dorazil takový důvěryhodný zřízenec(rozuměj se setřihem na ježka,s jizvou přes obličej,skoro jako nějaký kriminálník),po­sadil mě do vozítka,vzal mě kamsi do šatny,dal mě andělíčka,co víc ukázal než schoval a konečně jsem se dostala někam na pokoj.Tam jsem dostala injekci a hned bolest přestala,další den večer pak ještě jednu,do toho nějaké léky a třetí den mi nedali celý den nic jíst,kvůli nějakému vyšetření,taky mi udělali klystýr a teprve po celodenní a celonoční hladovce jsem musela vypít jakýsi roztok a hurá pod nějaký přístroj,který ukázal,že jsem zdravá.Tak mě pustili,ale už nikdy víc do nemocnice nechci.

Další odpovědi
Sůwa

Ano

No jéje. V posledních letech se mi daří ležet na JIP, tam je mimořádně živo ve dne i v noci 🙂.

anonym

Ano

Doplňuji:
rak na slinivce

RyuzakiKate

Ano

Poprvé se zápalem plic v šesté třídě a podruhé s už ani nevím, jak se to řekne přesně, ale stalo se to tak, že jsem dělala provaz, ruplo mi v pánvi a pak jsem musela chodit o berlích, ale operace naštěstí nebyla potřeba (mám z toho hrůzu). Myslím, že se mi tenkrát nějak naštíp sval a ulomil se mi kousek kosti, kterej se mi tam pak zázračně sám vrátil nebo co… Nemocnice nesnáším, doufám, že tam už nikdy nebudu ležet s žádnou nemocí.

anonym

Ano

Sama se sebou.

hanulka11

Ano

při dvou porodech

Lukasy

Ne

Doplňuji:
Naštěsti zatim ne a doufam, že ani ještě dlouhou dobu nebudu muset.

kapka

Ano

Dvakrát porod /normál i císař/ a třikrát operace, dvě plánované a jedna akutní.

Lucijej

Ano

No jéjej, v 17 letech jsem v nemocnici strávila dva týdny kvůli chrapotu. Víc už jsem nemocná být nemohla :o)

Bublinnka

Ano

Jako malá jsem ležela v nemocnici s ledvinami, bylo mi 6.
A předloni jsem byla na operaci – cysta v horní čelisti.

honza19hk

Ano

nejdéle po nehodě na rally nákladních vozidel,po tom co jsem v 90km/h vypadl z tatry při průjezdu zatáčkou stylem pravý bok ve vzduchu.Bohužel to byla moje chyba,chvíli předtím jsem čistil podvozek od zbytků stromu a po vlezení zpátky za volant jsem se zapoměl připoutat ,v tom spěchu mi to nějak nedošlo.První ostrá zatáčka dveře se otevřely a já vypadl do trávy.Při té rychlosti jsem byl docela slušně potlučený.

Michal Kole

Ano

Natty*

Ano

Doplňuji:
Mandle, mandle, mandličky…

Poklička

Ano

everest

Ne

Doplňuji:
pokud se bere jako přespat v nemocnici tak ne,ale dvakrát jsem ležel při ztrhávání nehtu

bolak

iceT: to je klasická sesterská hláška, že nejseš akutní případ :)) na mě s tím jednou taky vyrukovali, já sotva dolez na ambulanci a sestra mi řekla že maj volno až v září (byl duben) :)), když sem ji oznámil že teda nevím nevím, že mně jaksi nefungují nohy, tak řekla moment, zalezla do tý svý kukaně, za chvíli zase vylezla s nějakým několik let starým papírem z úplně jinýho oddělení a povídá abych šel kožní… :)) tak jí říkám, že si radši počkám na doktora, ona na to že žádnýho nezavolá, že nejsem akutní případ, já na to že jsem, a ona povídá „cítíte se ohrožen na životě?“ já říká „no tak to zrovna ne“ načež jí se objevil na tváři úsměv, naklonila se ke mně jako kmalýmu děcku povídá: „no tak vidítě že nejste akutní“…pak předemnou znova zamávala tím sto let starým lejstrem a že prej abych se odebral na kožní, tam že mě vezmou…to už sem začínal vidět rudě, a najednou se slyším jak na ní řvu: „tyvole doprdele dyť ja už vod včerejška ani nemůžu pořádně chodit, tak to asi vod kůže nebude ne?!!“ a vona povida „vy ste doktor nebo co?!“

annas

Operace i léčení – chirurgie, gynekologie, urologie, neurologie, interna…

bolak

hanulka11: a už jsi zdravá?

hanulka11

jasně :D:D:D