zjentek

Už jste někdo ochutnal Plant-based Burger z FF sítě BK? Z čeho se vlastně skládá, co obsahuje?

Také bych si rád dal burger, jenže těžko zjistit, že co ta „masová“ placka vlastně obsahuje. Takže aby mně to jídlo nakonec neublížilo více, než kdybych si dal burger s flákotou normálního hověza. Jako tento konkrétní je vizuálně fajn. Nechci teda dělat nikomu žádnou reklamu, což logicky ani nedělám, když ani nevím, jak to vlastně chutná, ale jde mně o konkrétní produkt Plant- based Whooper z Burger Kinga, bo ten jsem viděl na vlastní oči a ty by jedly – od pohledu vypadá fakt hezky. Už jste ho někdo ochutnal? „O čem to je“? (; KONKRÉTNÍ složení jsem tedy nikde nenašel. Třeba bude vědět někdo tady a prozradí i více okolo chuti!

A když už se ptám, tak se i zeptám, z čeho se skládá ta „masová“ placka ve Veggie burgeru od stejnýho řetězce. Čili vlastně se ptám na složení nové Plant-based placky a rozdíl mezi Plant-based a starou Veggie plackou>>> https://www.bur­gerking.cz/me­nu/burgers/409/plant-based-burgery … Děkuji.

Jinak trh všeobecně (ať to není o reklamě konkrétního řetězce)>>>https:­//www.kupi.cz/ma­gazin/clanek/14704-retezce-nabizeji-nemasove-hovezi-veprove-kureci-nebo-falesne-rybi-maso-zajem-cechu-je-velky?utm_cam­paign=&utm_me­dium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Odpovědi
Reezo

Podle mého to musí obsahovat spoustu věcí jako stabilizátory, různé dochucovadla a dočetl jsem se i o geneticky upraveném droždí atd… Ve výsledku to může chutnat jako maso, ale nedá to člověku to co dostane z masa.

GM

To bude beztak nějaká hnusota. Dělám hamburgery z hovězího masa z domácího venkovního chovu a děcka mají boule za ušima. S ničím kupovaným se nedá srovnat. Taky dělám domácí housky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.