Avatar uživatele
Kepler

Už jste někdo letos vyrazili na houby?

Asi se na to ptám každý rok, ale časy se mění. Mám různá echa, že poslední dny snad už rostou. Před tím bylo sucho, teď už občas zaprší (jak kde).

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dust8, Michala11 před 1687 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Tw!st

Ano, vyrazil jsem ven v papučích. Bylo to celkem na houby.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
EKSOT123

U Třebíče je pořád sucho, přesto už jsem letos nasbíral dost pýchavek a jednou jsem měl štěstí na bedle. Ale byl jsem koncem června v Rakousku a natrhal jsem během hodiny půl kabele – kuřátka, babky, suchohřiby ale z 80% růžovky. (Nordwald – 1000 m.n.m.) Poslední týden něco zapršelo, ale v lese jsem teď nebyl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dust8

Moc rád bych chodil na houby, ale co je na houby je to, že si člověk třeba najde plný košík, ale přinese si sebou i klíšťáka, což může zanechat i trvalé následky.
Proto na houby už nechodím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Baví mě hledat houby. Neznám jich mnoho, proto sbírám jen osvědčené druhy. Chodíme do bývalého vojenského prostoru, kde jsou lesy stále ještě nedotčené. Letos u nás dost prší a zároveň je příjemné teplo. O víkendech jsou lesy lemovány autama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michala11

Orlické hory… Víc houbařů než hub. Něco se najít dá, ale lidi to berou fakt útokem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek