Avatar uživatele
Damiana

Už jste chytili svou „zlatou rybku“?

Říká se, že každý chytne svou zlatou rybku jen jednou za život. Už tu svou máte? Nebo jste stále ještě na lovu? Co je tou „rybou“ ve vašem případě?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? dudu, aramah, iceT, hanulka11, tom004, briketka10 před 4281 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Už před více jak 42 lety. A hýčkám si ji dodnes.Kdo to je,netřeba rozvádět. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

já ji chytila v 15letech – to jsem ale ještě nevěděla, že to bude ta zlatá ......už ji mám moc let a stále mi plní přání..... ale sny si plním sama

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Jo jo, nemám jinou odpověď než tom a hanulka, jen mě už za těch čtyřicet let v exteriéru trochu zešedivěla, ale na duši je to stále moje zlatá – babuš.,
rybka nikoliv, protože němá často rozhodně není!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pája26

…svou „zlatou rybku“- mého přítele, nemám sice tolik let, jako ostatní, ale vážím si ji stejně, jako kdybych s ním byla už dlouhá léta…protože někdy je to se mnou asi k nevydržení :)…přesto mi plní vše, co mi na očích uvidí a za to jsem vděčná <3

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

chytla jsem a pustila :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Zlatou žílu – ale to rozebírat nebudeme.
S rybkou je totiž problém.
Už přestává slibovat.
Není to tak dlouho, co ji jeden rybář chytil a ona mu za puštění slíbila splnit tři přání. Rybář neváhal a hned řekl, že si přeje věčně žít. Rybka na to, že takový slib nemůže splnit, protože věčný život nemá právo splnit Rybář se zamyslel a řekl své nové přání:" Přeji si abych umřel, až politici v Čechách přestanou krást". „Ty prevíte“ vykřila rybka!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek