Damiana

Už jste chytili svou „zlatou rybku“?

Říká se, že každý chytne svou zlatou rybku jen jednou za život. Už tu svou máte? Nebo jste stále ještě na lovu? Co je tou „rybou“ ve vašem případě?

Nejlepší odpověď
tom004

Už před více jak 42 lety. A hýčkám si ji dodnes.Kdo to je,netřeba rozvádět. 🙂

Další odpovědi
hanulka11

já ji chytila v 15letech – to jsem ale ještě nevěděla, že to bude ta zlatá ......už ji mám moc let a stále mi plní přání..... ale sny si plním sama

dudu

Jo jo, nemám jinou odpověď než tom a hanulka, jen mě už za těch čtyřicet let v exteriéru trochu zešedivěla, ale na duši je to stále moje zlatá – babuš.,
rybka nikoliv, protože němá často rozhodně není!

Pája26

…svou „zlatou rybku“- mého přítele, nemám sice tolik let, jako ostatní, ale vážím si ji stejně, jako kdybych s ním byla už dlouhá léta…protože někdy je to se mnou asi k nevydržení :)…přesto mi plní vše, co mi na očích uvidí a za to jsem vděčná <3

briketka10

chytla jsem a pustila :(

venkovan

Zlatou žílu – ale to rozebírat nebudeme.
S rybkou je totiž problém.
Už přestává slibovat.
Není to tak dlouho, co ji jeden rybář chytil a ona mu za puštění slíbila splnit tři přání. Rybář neváhal a hned řekl, že si přeje věčně žít. Rybka na to, že takový slib nemůže splnit, protože věčný život nemá právo splnit Rybář se zamyslel a řekl své nové přání:" Přeji si abych umřel, až politici v Čechách přestanou krást". „Ty prevíte“ vykřila rybka!