Avatar uživatele
BENYTA

Už je to tady! REKLAMA!

Tak si zrovna pročítám nové odpovědi na zajímavou otázku z večera.....na­jednou se obrazovka začala rolovat,když se ustálila,ejhle,vel­ká mezera a v ní REKLAMY!
Nedávno tu byla řeč o financování těchto stránek,už tehdy mě napadlo,jak to,že tu nejsou reklamy.
Můj názor – čím víc reklam,tím déle budou Odpovědi.cz fungovat,takže…jen to do nás perte…
Doplňuji:
Než jsem dosmolila svůj poněkud alibistický příspěvek,další dva už tu byli,tak to prosím klidně ignorujte,nechci být za trapku – opičku,vážně,když jsem začala psát,nic v nejnovějších nebylo,a smazat to neumím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, anonym, anonym, anonym, rynek878, nabubindes před 5060 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Dalo se to čekat?!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
odik

o Odpovědi se stará určitě dost lidí a asi nikdo z nich do toho nešel jako do charity … na bannery si časem zvyknu – jen doufám, že doba vyskakovacích pop-up oken už je pryč (i když jdou většinou blokovat)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
blesk26

Reklama, reklama, reklama … hold z něčeho se programátoři platit musí :)

Dalo se s tím počítat a myslím, že si brzo zvykneme …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Před chvílí jsem se nemohla na odpovědi dostat a ted už vím proč normálka čubrním že tu máme reklamu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mne to spis odradi,bohuzel nejsem ta ktera se necha zblbnout-je to na palici.Ja se distancuji od tohoto zajeteho vnucovani.Benyto to nic,trapna nejsi!To oni si muzou dat tento privlastek i kdyz vim ze nic neni zadarmo,ale prece .............!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

článek a návod jak se reklamy zbavit …

http://planogra­fie.cz/adbloc­k/

na celém českém internetu (pro Firefox)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kazisvět

byl bych raději, kdyby stránky zůstaly bez reklamy. Na druhou stranu si nedokážu představit, jak jinak by se takový projekt financoval. Určitě to něco stálo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já jsem to už čekala nějakou dobu a jsem tomu ráda.
Když nás tu již jsou tisíce – včetně anonymů – tak proč návštěvnosti nevyužít. Byla by to věčná škoda a je to od adminů logické.
Ani mi nevadí, prostě ji omrknu, na zajímavý banner kliknu a ostatní přejdu. Je to otázka max 5 vetřin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

každý peníz je dobrý a legálně vydělaný ještě lepší,
a každý z nás by to bral,už tím ,že jsme majiteli pomohli vytvořit velkou základnu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

No výborně a máme tu reklamu na vložky a pleny.Tak že to v podstatě zabralo,vnímám je aniž bych si to nějak obzvláštˇ uvědomovala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nabubindes

nějak mi to uniká… o jakých reklamách je řeč?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fortin

Mrzí mě, že zde stále žádnou reklamu nevidím. Klikal bych na ni pravidelně.

Zdroj: http://pagead2­.googlesyndica­tion.com/page­ad/*

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek