tony2412

Proč mi někdy nejdou rolovat stránky na internetu?

Prohlížím si stránky na netu a jdou rolovat kolečkem na myši,potom někdy to přestane jít,tak dám duplikovat,objeví se ta samá karta a už to zase jde rolovat ale ta stará karta pořád nejde, čím to proboha je?? Dřív to nedělalo až poslední dobou, jsem z toho na mrtvici!!!! Jo a mám W 10

Odpovědi
Dochy

Chyba někde mezi systémem a danou aplikací. Také už jsem párkrát pozoroval.

mosoj

Bu´d rád , že to nejde jenom rolovat. Mně se načítají stránky i 20 sec !!! Zřejmě za to mohou opravdu W 10.- Třeba to v očekávané velké aktualizaci napraví. Ono toho ve W 10 blbne víc.