Avatar uživatele
beer

Sice byly včera tyto stránky nedostupné, ale některé věci opravili! Všimli jste si?

Já jsem si bez podrobného zkoumání všimnul, že už je vidět všechno palcování, načte se další stránka bez nutnosti rolovat dolů (nová stránka se zobrazí bez stránky předchozí). Ale pravděpodobně toho bude víc ))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? quentos, iceT, anonym, www, anonym, anonym před 4367 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Beere, užívám si sice i nadále volna, ale včerejší výpadek odpovědí mi byl hlášen. Tak jsem se podívala do PC a zjistila, že jsou opravené body u profilů a celkové. Dívala jsem se na více účastníků, tak snad se tato chyba již podařila vyřešit. Mám za to, že zde šlo o chybu systému a že se asi projevovala ve více oblastech. Proto jsem adminy opakovaně žádala o vysvětlení a opravu. Asi se konečně podařilo tento problém vyřešit, a z toho mám nefalšovanou radost. Nemám ráda, když něco „hapruje“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Na mém mobilu nic převratného nevidím, jenže to může být i mobilem 😁.
Hlavně, že se alespoň trochu snaží!
Informaci o odstávce předem jsem rozhodně nedostal a neškodila by 😉!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

to načítání stránky jsem měla již už několik dní a na palcování se nedívám, jinak jsem žádné změny nenašla.....až tak po nich nepátrám – třeba mě něco mile překvapí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reuef

j vsiml – konecne me to neodhlasilo :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek