BurTon

Místo ukládání na Google Chrome

Kde si na internetovém prohlížeči GOOGLE CHROME nastavim místo uložení souborů ??? Furt se mě to ukládá do Dokumentů a chci aby to šlo na plochu… jak to udělám.. děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
rynek878

zde si nastavte,kde chcete soubory uložit:

Zdroj: http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­0300nadap103156684­330237.jpg

Další odpovědi
anonym

k názornému screenu od rynka jen dodám popis

klepněte v Chromu na ikonu nástroje vpravo nahoře, z menu vyberte položku „Nastavení“ .. otevře se okno kde přepněte na záložku „pod pokličkou“ a zde rolujte o něco níž až k sekci nadepsané „Stahování“…

A| zde pak můžete nastavit jakoukoliv složku kam soubory ukládat, třeba i na plochu

B| zaškrtnout volbu „před stažením se vždy zeptat na místo uložení každého souboru“