Plyšák

Už 3. den mě šíleně bolí břicho kousek po žebry,myslíte,že bych měla zajít k doktorovy ? Netušíte co by to mohlo být ?

Asi před třemi dny mě začalo z ničeho nic bolet břicho,už to bolí asi 3. den a já nevím jestli je to obyčejná bolest břicha nebo jestli to je něco vážnějšího..... myslíte že bych s tím měla jít k doktorovy ? Netušíte co by to mohlo případně být ?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Jak bolí břicho, může to být víc problémů. Žlučník, slepé střevo, vaječníky, a také může být problém v tlustém střeve, nějaká infekce apod. Každopádně jak takhle dlouho bolí břicho, mazej s tím okamžitě k doktorovi, ať tě pošle na vyšetření, s tím si nezahrávej, může to být i životu nebezpečné!!

Další odpovědi
Funna

jestli pod žebry, tak to není břicho, ale žaludek…a pokud je to už 3 dny…tak tam pro jistotu zajdi…max. dostaneš jen dietu…

anonym

Raději si zajdi k doktorovi. Pokud tě něco bolí, tak to potřebuje vyšetření, stanovit diagnózu a léčit. Neznám doktora, který by to zvládl přes internet, aniž by tě osobně viděl.