Kepler

Uvítali jste novou apku na mapy – seznam.cz?

https://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/502769-mapy-cz-nove-nabidnou-data-o-pocasi.html
Já bych ji docela ocenil, ale dosud jsem nepřišel na to, jak se na dotyčnou kartu dostat. Poradíte?

Nejlepší odpověď
Klaproth

Mě to funguje. Musíš si nejprve zvolit turistickou mapu a na ní klepnout na nějaký zvýrazněný turistický cíl, třeba hrad, vrchol hory, památný strom, muzeum apod. Údaje o aktuálním počasí se objeví na pravé straně obrazovky.
Když na té kartě klepneš na nápis počasí, tak se kromě akálního stavu zobrazí i předpověď na daší 4 dny.

Další odpovědi
Hlada

Podmínkou je nalezení konkrétního místa, např. určité adresy. V pravém panelu, kde jsou podrobností k místu, se pak objeví další rozbalovací řádek – počasí. Na mapě nezáleží.

aliendrone

Prostě dej vyhledat název své oblíbené putyky, ulice atd. a teprve PAK se ti to zobrazí. Kdybys páchal zločiny konzistentně a nemusels na poslední chvíli šturmovat, přišel bys SÁM na to, že je to pro web poněkud kách, zobrazit počasí „nevím kde“, zato když mu sdělíš KDE – to je jiná! ;) :D :D

Malvína

Mapy.cz nepoužívám. Vyhledávání buď přes Google nebo přes mapy v mém iPhonu. Nicméně jsem nakoukla a taktéž onu kartu nemohu najít. Nebyla pouze představena, ale prozatím pro veřejnost nespustěna? Proklikala jsem to skrz na skrz a nic. Osobně sleduji počasí z yr.no. Pro mě prozatím nejlepší předpověď počasí, která víceméně opravdu vychází.

Mc Merkurion

… Windy.com používám přímo, s vlastním nastavením, nepotřebuju prostředníka …

Klaproth

Mekurion > Windy.com od Seznamu.cz používáš přímo, nepotřebuješ k tomu jako prostřednéka Mapy.cz od Seznamu.cz. To zní logicky…

Klaproth

Ještě jsem to hlouběji prozkoumal, funguje to i na základní mapě, jenom těch zvýrazněných bodů je na ní míň.