Avatar uživatele
Kepler

Uvítali jste novou apku na mapy – seznam.cz?

https://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/502769-mapy-cz-nove-nabidnou-data-o-pocasi.html
Já bych ji docela ocenil, ale dosud jsem nepřišel na to, jak se na dotyčnou kartu dostat. Poradíte?

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1844 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Klaproth

Mě to funguje. Musíš si nejprve zvolit turistickou mapu a na ní klepnout na nějaký zvýrazněný turistický cíl, třeba hrad, vrchol hory, památný strom, muzeum apod. Údaje o aktuálním počasí se objeví na pravé straně obrazovky.
Když na té kartě klepneš na nápis počasí, tak se kromě akálního stavu zobrazí i předpověď na daší 4 dny.

Upravil/a: Klaproth

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Podmínkou je nalezení konkrétního místa, např. určité adresy. V pravém panelu, kde jsou podrobností k místu, se pak objeví další rozbalovací řádek – počasí. Na mapě nezáleží.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Prostě dej vyhledat název své oblíbené putyky, ulice atd. a teprve PAK se ti to zobrazí. Kdybys páchal zločiny konzistentně a nemusels na poslední chvíli šturmovat, přišel bys SÁM na to, že je to pro web poněkud kách, zobrazit počasí „nevím kde“, zato když mu sdělíš KDE – to je jiná! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Mapy.cz nepoužívám. Vyhledávání buď přes Google nebo přes mapy v mém iPhonu. Nicméně jsem nakoukla a taktéž onu kartu nemohu najít. Nebyla pouze představena, ale prozatím pro veřejnost nespustěna? Proklikala jsem to skrz na skrz a nic. Osobně sleduji počasí z yr.no. Pro mě prozatím nejlepší předpověď počasí, která víceméně opravdu vychází.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… Windy.com používám přímo, s vlastním nastavením, nepotřebuju prostředníka …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Klaproth

Mekurion > Windy.com od Seznamu.cz používáš přímo, nepotřebuješ k tomu jako prostřednéka Mapy.cz od Seznamu.cz. To zní logicky…

před 1843 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Klaproth

Ještě jsem to hlouběji prozkoumal, funguje to i na základní mapě, jenom těch zvýrazněných bodů je na ní míň.

před 1844 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek