Rokio

Uvědomuje si většinou neléčený blázen, že je duśevně nemocný?

Psychicky nemocné dělíme na lidi, kteří nechodí nikam a lidi, kteří chodí k psychologovi, k psychiatrovi (malá psychiatrie) k psychiatrovi (velká psychiatrie), pacienty psychiatrických léčeben v otevřeném oddělení, pacienty psychiatrických léčeben v uzavřeném oddělení a chovance v zabezpečovací detenci.

Pokud někdo nikdy nebyl léčený na psychiatrii a nemá oficiálně psychiatrickou diagnózu, uvědomuje si, že má duševní poruchu?

poznámka: malá psychiatrie = psychiatrie pro neurotiky a psychopaty (jedná se o psychiatry duchaře), velká psychiatrie = psychiatrie pro psychotiky (jedná se o psychiatry práškaře)

Odpovědi
anonym

Já nevim, uvědomujete si to?