nyjono

Uvažujete, plánujete nebo už máte v domácnosti bezdotykovou baterii? Nebo jste názozu – ani náhodou.

https://www.no­vinky.cz/bydle­ni/tipy-a-trendy/509268-nejvetsi-vyhodou-inteligentnich-koupelnovych-baterii-jsou-velke-uspory-vody.html
Jak moc vás ovlivňuje cena při nákupu baterie. Volíte raději kvalitu nebo kompromis?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nemám, neuvažuju ani neplánuju. Je to jistě užitečná věc, zvlášť když je někdo zvyklý např. umývat nádobí pod tekoucí vodou. Kdyby stála do 1 litru, tak bych si ji pořídil, ale za ty příšerné ceny ani náhodou. Když pomineme komfort, ta investice by se proti úspoře vody nikdy nezaplatila. Ale kdo ví, třeba časem bude stát voda 1 Kč/l, no pozdravpánbůh…

Další odpovědi
Hlada

O ničem takovém neuvažuji a nijak mě to nezaujalo. Nepíše se, jak je to napájené. Článek je hloupá reklama konkrétní firmy, žonglující s nesmyslnými údaji. Ani v bujné fantazii si nedokážu představit člověka, který by si čistil zuby pod proudem 20l/min. Kdyby čtyřčlenná rodina měla ušetřit 140l denně na splachovači, nejspíš by trpěla silným průjmovým onemocněním a používala by záchod v nemocnici, čímž by dokonce ušetřila ještě víc.

elkon

Zbytečnost, čím víc elektroniky, tím víc potenciálních poruch.