Complex

Dalo by se UTFG použít jako univerzální odpověď na téměř všechny otázky?

Nejlepší odpověď
annas

Neznám, ale podle významu zkratek. Je to zkratka vulgární.

https://www.zkrat­ky.cz/UTFG/15252

Je možné odkázat na Google, ale slovně, i když je důležitější otázka než odpověď.

Je pravda, že u otázky záleží na formulaci, která není někdy jednoznačná, také rozhodující je kategorie. Jedna otázka ve dvou kategoriích – např. Původ slova slon – Jazyky, Kde žije slon atd. – Zvířata.

Moje otázka.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-cem-tkvi-tragedie-lidskeho-zivota-nenachazi-li-clovek-odpovedi-nenaleza-li-otazky-na-nez-je-treba-hledat-odpovedi

Ale na všechny otázky není možné najít na Google odpověď přímo., ale t možná oklikou atd. Třeba před nedávnem dotaz na původ slov – zda spolu souvisejí slova kosmetika a kosmos a podobně otázky, které vypadaíj zdánlivě nesmyslné.

Další odpovědi
Kepler

Za prvé nevím co to je, za druhé mě to uráží!

Edison

Ne.

Gestas

Si to najdi na Googlu a neptej se tady.

zjentek

UTFG!

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=UTFG+by+se+da­lo+ps%C3%A1t+ja­ko+univerz%C3%A1ln%C3­%AD+odpov%C4%9B%C4­%8F+na+t%C3%A9m%C4%9B%C5­%99+v%C5%A1echny+ot%C3%A­1zky&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab

marci1

Já to vidím asi takto: Nemyslím si, že by byli tazatelé tak „málo chytří“, aby nevěděli, že si to mohou najít na strejdovi G., ale z nějakého důvodu volí tento web velmi chytrých a zkušených lidí a očekává třeba detailnější, či pololopatičtější odpověď, které perfektně porozumí. Google je Google, ale my jsme my. 🙂

ivzez

Snad po vypuštění „F“.

Mc Merkurion

http://taksito­kurvavygoogli­.xf.cz/?s=UTFG

Edison

Marci, stejně nakonec zjistíš, že ty nejzajímavější odpovědi jsou zkopírované texty z nejrůznějších odborných stránek. Nemluvě o tom, že jedna částečná odpověď nenahradí množství informací nabídnutých a nalezitelných na síti sítí dává prostor k vlastnímu přemýšlení. a ne jen k prostému přijímání informací – tupá konzumace, nebetyčná ovlivnitelnost kdejakou blbostí…