Rokio

Utekl jsem z blázince, napadl jsem personál, povalil dítě a rozbil okno. Co mi hrozí?

Onemocněl jsem epilepsií. Požádal jsem tedy o odvoz do psychiatrické léčebny. Tam se ke mně nechovali nejlépe, a tak jsem utekl, abych na policejní stanici podal trestní oznámení.

Na útěku jsem uzemnil sestřičku, která mě pronásedovala, abych mohl utéct, strčil jsem nechtěně do asi desetiletého dítěte, které spadlo do trávy, a prorazil jsem okno.

Poté, co jsem kontaktoval policistku, kterou jsem potkal na ulici a podal jsem jí trestní oznámení, jsem zase běžel zpátky do psychiatrické nemocnice. Skoro jsem se do ní zpět dostal, ale nakonec přišla policie s vrtulníkem a musel jsem se vzdát.

Pak jsem se probudil a byl jsem celý zpocený. Byl to jen sen. Spal jsem od 18:30 a chtěl jsem spát až do rána, ale probudil jsem se před chvílí.

Zhřešit se dá i myšlenkou. Bude to mít pro mě nějaké následky?

Nejlepší odpověď
Dvorní šašek

Kdybys nenapsal, že to byl sen, tak bych ti to i věřil.

Další odpovědi
Lotr2008

Ne, nebude to mít následky. Nevím, proč by mělo. Musím říct, že se ti zdají pěkný kraviny. Je vidět, na co furt myslíš.

zjentek

Jdi ještě chrápat. Protože mě by velmi zajímalo, jesli policie už šetří ty vztahy personálu ke klientům či zda je vůbec míní řešit 🤷‍♂️

cappuccino

Rokio, ty se porad neceho bojis. Ten blazinec se ve tvych prispevcich objevuje hodne casto. Bojis se, ze te tam zavrou?
Pokus se, takove myslenky zahnat, anebo, kdyz se ti neco takoveho zda, pokus se probudit. Pak muzes usnout s myslenkami na neco jineho.
Vzdyt ty se sam jenom stresujes.
Na tvem miste bych si promluvila s osetrujicim lekarem.
A probud se: sen nemuze mit nasledky!!

elkon

Je to pouze odraz chování magora. Třeba se ti to jednou vyplní a bude od tebe pokoj.