Ušití svatebních šatu na zakázku

Nevíte někdo, kde by se daly-nechaly ušít svatební šaty na zakázku (za nějakou slušnou cenu)? Kde by podle představ člověka je ušili, popřípadě poradili, vylepšili je atd…v okolí Pardubic, Hradce Králové?

Odpovědi
Iveťák

Sice to neni v okolí Pardubic ani Hradce králové, ale je to dobrá švadlena s kterou se dá fakt doře domluvit a nedělá to moc draze… Například šije oblečení do šermířské skupiny Černá růže a mnoho dalších skupin. Dělá i maturitní šaty. Její internetová stránka je: http://www.do­bovekostymy.wz­.cz

V kategorii ostatní oblečení jsou i jedny svatební šaty