rosinka

Upřesňuji svoji otázku, hledám PŘÍRODNÍ lék na snížení močoviny v krvi, nějaký bylinný připravek. Ne – Milurit apod.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Pýr z našeho těla vyplavuje tzv. močovinu – rozpouští urátové krystalky a odvádí je z těla ven.
Říká se o něm že „čistí krev“, tedy že nás zbavuje usazených toxinů v těle. Jeho účinek je však v porovnání s jinými bylinami poměrně mocný, přičemž nesmírnou výhodou pýru je, že nejsou známé žádné jeho nežádoucí účinky, lze ho tedy bez obav užívat i dlouhodobě

Zdroj: http://www.by­linky.eu/pyr-plazivy-leci-dnu-revma-a-snizuje-cholesterol.html

Další odpovědi
Pájo

Léčba či prevence DNY nestojí (jak se chybně domníváte) pouze na přírodních lécích. Základem je HLAVNĚ prevence v podobě vhodné skladby stravy!

Vydavatelství MAC spol. s r.o.
zpracovalo (a nejen na toto téma) stručné a praktické mini-publikace s řadou informací o uvedeném onemocnění a pěknou řádkou receptů pro vhodný jídelníček při léčbě dny.

http://www.vy­davatelstvimac­.cz/dna.html
Publikace jsou za půl darma.

Doporučuji u nich objednat nebo se poptat v lékárnách. Texty sice už nejsou úplně platné (vydání z roku 2000), ale za ty peníze je tam zsjímavých informací poměrně dost.

Myslet si ale, že můžu baštit co chci, jak chci a pak honit kyselinu močovou z tkání bylinkami!, hraničí s dětskou naivitou.

Ptejte se na:
RENOL – bylinný koncentrát a
ARTRIN – bylinný regenerační krém

rosinka

Pane PAJO,buďte tak laskav a nechte si své posuzování příště pro sebe. Vůbec netušíte o člověku nic z jeho otázky a vynášite soudy, o které vám nikdo nestojí. Myslíte si,že víte všechno, a slušelo by vám,kdybyste uznal,že nevíte často NIC. Např.,že lehce zvýšená močovina není DNA,a že jsou i jiné důvody tohoto zvýšení,než z purinů ve stravě. Na moje otázky už neodpovídejte,budu moc ráda.

Pájo

Je jasné, že Vás osobně neznám a neznám ani vaše zdravotní problémy… s něčím závažným byste se doufám obrátila na odborníka.

Pokud je to tak, že o moje informace nestojíte (vezte ale, že nikoho nesoudím), budu to respektovat.