ThePastel

Upřednostňujete ovoce, nebo zeleninu?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

zeleninu

Jím zeleninu téměř ke každému jídlu. Ovoce ze zdravotních důvodů jen zcela výjimečně.

Další odpovědi
anonym

ani Jedno

http://img.na­dapenny.com/t20/113­63/nadap170007906­530232.jpg

anonym

oboje

Ovšem jen coby přiměřený doplněk všestranné a vyvážené stravy, jejíž výmluvná ilustrace je v odkazu od czechrapsind.

terry

oboje

Jak kdy.

briketka10

oboje

jím jen banány, červená řepa, jablka, mrkev, salát, ředkvičky a další co se dá nacpat do odšťavňovače z toho si dělám šťávy i do ledničky 1.5l
normálně bych ovoce ani zeleninu syrovou nikdy nesnědla jen naloženou, nebo podušenou s masem..
růžičkovou kapustu miluju na másle jen tak a hodně, nebo s vajíčkem a hořčicí mňam..

ondra07

ovoce

Nejraději mám banány, hrušky a jahody :)

MILAN1961

oboje

Každý sortiment obsahuje různé vitamíny

Vlk-Gabriela

oboje

Ale ovoce mám o něco více ráda.

Natee

zeleninu

Hodí se i jako příloha, do salátů.. Jím jí víc, než ovoce.

štamgast

oboje

hanny 2

zeleninu

tom004

zeleninu

barnajka

zeleninu

Cruella

zeleninu

tyrox

zeleninu

Mrkev to je moje!

anonym

oboje

Já si nejsem zcela jistý, abych nepokazil statistiku, ale do jaké kategorie se řadí chmel a ječmen?

beatab

oboje

Nej. ovoce: jablka a meruňky
Nej. zelenina: oranžová paprika a okurky

samicek333

oboje

podle toho, na co mám zrovna chuť

Patrik76

zeleninu