Avatar uživatele
Marina N

Kafe s cigaretou nebo müsli s jogurtem?

Co vás lépe vystihuje?Jaký máte životní styl?Jak se stravujete?Já osobně upřednostňuju müsli s jogurtem.Snažím se sportovat,hodně pít tekutiny,pravidelně jíst,doplňovat vitaminy, jíst dostatek ovoce a zeleniny,vyhýbat se smaženým pokrmům,bílému cukru,tučnému jídlu apod.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4571 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

kafe s cigaretou.

zdravá strava (zdravý životní styl) je marketingový výmysl. To by jsme museli mít vzduch (atmosféru) tak ze 17. století, stravu bez chemie a chemii by jsme neměli mít vůbec, o průmyslu jako takovém ani nemluvím. Stačí vám vyjít na ulici a organizmus vystavujete vlyvům tolika škodlivin, že by na jejich výčet nestačila ani publikace v rozsahu Ottovho slovníka. O jídle, pití, kozmetice a jiné chemii ani nemluvím. Tak jak chcete žít zdravě? Ani zdravěji se vám nepodaří žít, protože i „bio“ je „chemo“.

znám nekuřáky, sportovce (ne jednoho a ne z doslechu, nýbrž ze svého okolí), kteří umřeli na rakovinu plic ve 30-ti a žili podle představ o zdravé výživě (životním stylu) a cigaretu v ústech životě neměli, lidi, co celý život jedli „zdravě“ a zemřeli na raka žaludku, …

tím ale snahy i zdravý životní styl neodsuzuji (a ani mne nezajímá, koho to zajímá a koho ne).

nesahejte mi na můj (životní styl) styl, já nechám na pokoji váš. Mně můj vyhovuje, je mi 50, hulím, piji litry kafe, občas si dám skleničku vína, mám rád bůček a jsem zdravý jako řepa.
Takže to není o stylu.

Takže kafe s cigaretou. Chutná mi to.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

U mne je to kafe a jogurt 🙂
Nekouřím, ale müsli taky nemusím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

když si mám vybrat, spíš to müsli s jogurtem, též se snažím o zdravou stravu. Ale jinak … kafe bez cigarety :{))>

Ohledně zdravého kombinování potravin mě jeden léčitel vyvedl z omylu – podle něj by i to müsli s jogurtem byla nestravitelná kombinace, stejně jako chleba se sejrem a další případy, kdy se obilná strava kombinuje s mléčnou či masnou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Nekouřím, kafe piju výjimečně, ale müsli s jogurtem taky nevyhledávám. Takže žádný extrém, pravda je někde uprostřed.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Snídám kafe a 2 cigára protože mi to vyhovuje. Jsem starší ročník, naprosto zdravá, nemám ani zvýšený tlak. Jím to co mi chutná, jogurt bych nepozřela ani za 5 000 Kč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Jsem na tom stejně jako Deli :D.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rosinka

Kafe bez cigarety, jogurt bez musli. Jinak žiju zdravě, vyhovuje mi dělená strava. Život to ale neprodlouží, nějakou tu smrtelnou nemoc dostane většina, bez ohledu na onen propagovaný zdravý životní styl. Znám taky ty, co měli rakovinu a zdravě žili. Každý má jíst a pít, co mu vyhovuje a ne se trápit podle někoho, kdo má rád třeba zrovna ty ovesné vločky a řve to do světa, protože se po tom cítí dobře.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek