Natee

Upřednosňujete dotykové telefony, nebo klasiku?

V prosinci si budu pořizovat nový mobil, zajímá mě, jaký na to máte názor Vy. Z hlediska praktičnosti, vzhledu, funkcí..

Nejlepší odpověď
baghira

Nemám moc rád multifunkční hračky, které umí stovku věcí a žádnou pořádně. Takže telefon k telefonování, s klasickou klávesnicí.

Na druhou stranu pokud máš opravdu nutnou potřebu mít v jednom přístrojku telefon, internetový prohlížeč, mapy, kancelářský software, CAD a bůhvíco ještě, pak je na to dotykový displej jistě lepší.

Další odpovědi
tom004

Neupřednostňuji žádný,ale protože se potřebuji hlavně domluvit,tak používám klasický.Na ostatní,NB.Zatím,mi to tak vyhovuje. :))

hanulka11

Mám klasiku a kdyby bylo na mně – klidně bych bez něj vydržela.......... ach to by byl chvíli klid

ladyhawke

to záleží na tom zda jste praktik, který především vyžaduje obvyklé funkce a mnoho protelefonovanych minut na jedno nabiti baterie… to je klasicka konstrukce s mensim displejem (napriklad Nokia C5)

nebo jste hračička který vyžaduje hodně nadstandardní funkce, internet s podporou flashe, meric tepu, ovladani naklonem, akcelerator, vykonny 3d akcelerator schopny vykreslovat graficky narocne hry, full hd video na displeji telefonu, cool ovladani dotykem vykoupene a to vse vykoupene velice slabou vydrzi na nabitou baterii (kazdodenni nabijeni s tim, ze ke konci dne uz muze byt telefon zcela vybity a vy tim padem nedostupny) … to je dotykovy smartfoun (napr Samsung Galaxy S)

Ella

podle toho, na co ho budeš používat. Mobil je primárně k telefonování a posílání SMS – když ti tohle stačí, zvolila bych normální klasický, třeba jen vysouvací nebo tak, takový modernější vzhled.
Pokud ti jde o využití internetu v mobilu, nejrůznější nejnovější hry, nebo jako náhražku diáře, tak bych volila dotykáč – přece jen se s ním rychleji pracuje bych řekla a taky pokud používáš mobil jako hudební přehrávač, jako já, tak dotykáč je lepší – rychlejší rolování a hledání v play listu, kde by mi u klasického mobilu akorát tak zamrzlo a zamáčklo se tlačítko…

Džuls

Ja mám s dotykovým strašný problém v zime, lebo v rukaviciach sa mi nie vždy podarí ho ovládať ako chcem ja … Vtedy mi pomôže jazyk a hlavne, aspoň sa pritom pobavíme 🙂

jendahun

Jsem zastáncem klasické klávesnice,ze Samsungu Stár jsem byl nešťastný a rychle jsem se ho zbavil.Mám rád moderní hračky a podle mě by telefon měl mít všechny možné funkce.Pokud člověk není vyloženě vůl,tak na různé funkce !časem! přijde a začne je využívat.Některé častěji,některé míň.Multifunkční zařízení-v tom je budoucnost.Když používám kapesní nůž,taky se nespokojím jen s jedním ostřím,ale musím mít Švýcara aspoň ještě se šroubovákem.
Co tak kombinace několika ovládání?Používám Sony Ericsson P1i,výběhový model,který předběhl dobu.Ovládání má klasickou klávesnici qwerty,jog dial kolečko a ještě dotykové ovládání.Z do­tykového mi spíš sedí odporový,než myslím kapacitní(nebo je to naopak),na internet používám starou dobrou Nokii E61,i když už taky výběhová šunka.Dnes jsou nové a lepší mobily kombinující klávesnici a dotykovku.Volil bych něco takového.Např­..Nokia C6 a pod..Z telefonu by měl člověk dostat všechno,co doba a technika umožňuje.Jenom to chce takovou maličkost,jako jsou prachy.