Avatar uživatele
Natee

Upřednosňujete dotykové telefony, nebo klasiku?

V prosinci si budu pořizovat nový mobil, zajímá mě, jaký na to máte názor Vy. Z hlediska praktičnosti, vzhledu, funkcí..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? jendahun, fablen, suaeda, anonym, Georgo2010 před 4658 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
baghira

Nemám moc rád multifunkční hračky, které umí stovku věcí a žádnou pořádně. Takže telefon k telefonování, s klasickou klávesnicí.

Na druhou stranu pokud máš opravdu nutnou potřebu mít v jednom přístrojku telefon, internetový prohlížeč, mapy, kancelářský software, CAD a bůhvíco ještě, pak je na to dotykový displej jistě lepší.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Neupřednostňuji žádný,ale protože se potřebuji hlavně domluvit,tak používám klasický.Na ostatní,NB.Zatím,mi to tak vyhovuje. :))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Mám klasiku a kdyby bylo na mně – klidně bych bez něj vydržela.......... ach to by byl chvíli klid

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ladyhawke

to záleží na tom zda jste praktik, který především vyžaduje obvyklé funkce a mnoho protelefonovanych minut na jedno nabiti baterie… to je klasicka konstrukce s mensim displejem (napriklad Nokia C5)

nebo jste hračička který vyžaduje hodně nadstandardní funkce, internet s podporou flashe, meric tepu, ovladani naklonem, akcelerator, vykonny 3d akcelerator schopny vykreslovat graficky narocne hry, full hd video na displeji telefonu, cool ovladani dotykem vykoupene a to vse vykoupene velice slabou vydrzi na nabitou baterii (kazdodenni nabijeni s tim, ze ke konci dne uz muze byt telefon zcela vybity a vy tim padem nedostupny) … to je dotykovy smartfoun (napr Samsung Galaxy S)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

podle toho, na co ho budeš používat. Mobil je primárně k telefonování a posílání SMS – když ti tohle stačí, zvolila bych normální klasický, třeba jen vysouvací nebo tak, takový modernější vzhled.
Pokud ti jde o využití internetu v mobilu, nejrůznější nejnovější hry, nebo jako náhražku diáře, tak bych volila dotykáč – přece jen se s ním rychleji pracuje bych řekla a taky pokud používáš mobil jako hudební přehrávač, jako já, tak dotykáč je lepší – rychlejší rolování a hledání v play listu, kde by mi u klasického mobilu akorát tak zamrzlo a zamáčklo se tlačítko…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džuls

Ja mám s dotykovým strašný problém v zime, lebo v rukaviciach sa mi nie vždy podarí ho ovládať ako chcem ja … Vtedy mi pomôže jazyk a hlavne, aspoň sa pritom pobavíme 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Jsem zastáncem klasické klávesnice,ze Samsungu Stár jsem byl nešťastný a rychle jsem se ho zbavil.Mám rád moderní hračky a podle mě by telefon měl mít všechny možné funkce.Pokud člověk není vyloženě vůl,tak na různé funkce !časem! přijde a začne je využívat.Některé častěji,některé míň.Multifunkční zařízení-v tom je budoucnost.Když používám kapesní nůž,taky se nespokojím jen s jedním ostřím,ale musím mít Švýcara aspoň ještě se šroubovákem.
Co tak kombinace několika ovládání?Používám Sony Ericsson P1i,výběhový model,který předběhl dobu.Ovládání má klasickou klávesnici qwerty,jog dial kolečko a ještě dotykové ovládání.Z do­tykového mi spíš sedí odporový,než myslím kapacitní(nebo je to naopak),na internet používám starou dobrou Nokii E61,i když už taky výběhová šunka.Dnes jsou nové a lepší mobily kombinující klávesnici a dotykovku.Volil bych něco takového.Např­..Nokia C6 a pod..Z telefonu by měl člověk dostat všechno,co doba a technika umožňuje.Jenom to chce takovou maličkost,jako jsou prachy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek