DaiWoman

Máte dotykový mobil?

Jakou máte s nimi zkušenost?

Nejlepší odpověď
hippeace

já ho sice nemám ale hodně lidí kolem mě si na ně stěžuje ve smyslu že by radši měli telefon s tlačítky a někomu nevyhovuje ten operační systém, jediný kdo si nestěžuje je můj bratranec který dostal k narozeninám Apple tu nejdražší verzi už je to 2 roky a stále telefon funguje

doufám že to trošku pomohlo

Další odpovědi
mosoj

Trochu skromnosti by nevadilo.
Doplňuji:
DDarent: Jen jestli něco nepohltí lidi tvého ražení.

Ta skromnost patřila jenom tobě a jen tobě.

tom004

Telefon mám na telefonování,a nepotřebuji,aby mne zdržoval něčím jiným.Takže mám dobrou Nokii a NTB.

A pro DDarent,správně píšeš,„kdybych dostal“.Možná,až si na něj budeš muset vydělat,to s tím vyhazováním nebude tak žhavé.

posahanek

Jasně a doporučuji samsung star ale ne Gold Hello kitty rychle se vám zničí!!!!!!!!! :)

DDarent

Kdybych dostal nedotykovej, tak bych ho rovnou vyhodil!!! Dotykáč už je snad jasná věc ne???
http://www.al­za.cz/mobilni-telefony/dle-konstrukce/dotykovy-displej/1885201­3.htm

je sice pravda, že dotykáče do 4000Kč sou kšunty, co nic nedokážou, ale kdyby někdo mněl http://www.al­za.cz/samsung-galaxy-s2-i9100-noble-black-d233529.htm a http://www.al­za.cz/nokia-2730-classic-cerny-d143224.htm na půl roku a oba 2. by používal, už NIKDY v životě by nechtěl s tlačítkama!!!! já, na Nokii 5230 co má máma, rozhodně musim říct, že se ovládá tak špatně, že kdyby špatnost mněla dostat jméno, tak by se menovala 5230!!!!!

hippeace: Iphone 4, je dobrá věc, před 2 rokama, protože se mu už dokážou vyrovnat mobily za nižší cenu a to MNOHEM vyžším výkonem!!!
příští týden bude uveden Iphone5, takže se zase máme naco těšit, pokud bude mít 2GHZ, jinak to bude propadák!!!!!

Tom 004, a proč bych si ho mněl kupovat, když nedotykové mobily, v době, kdy si budu vydělávat, už nebudou!!!
stejně jako počítače a notebooky, protože je všechny pohltí tablety!!!!

RomanP

pro DDarent
Chlapče kdyby jsi si měl kupovat různé věci za svoje vydělané peníze tak tady nepíšeš takové nesmysly jako teď. Mýt takové děcko jako jsi ty tak od rána do večera bys makal jako šroubek že bys neměl náladu čučet do kompu.

Jinak dotykáč je zase něco jiného než klasický telefon . Já měl 5 klasických telefonů a teďkom mám dotykový neboť život je změna