kamila44444

Úprava videí

Jaký program je nejlepší na úpravu videa (sestříhávání videí, přídávání písniček do videa atd) ? Děkuji

Nejlepší odpověď
Enn

Windows Movie Maker – je nejjednodušší a nejlépe k sehnání a na výše uvedené věci bohatě stačí.

Další odpovědi
Poklička

Sony VegasPro nebo Adobe Premiere Pro.

Braník

Kamila se ptala na nejlepší program,myslím,že je volba jasná
Adobe Premiere Pro,nebo Sony Vegas.

Bedy

Nejlepší program nemusí být nejlepší pro každého a pro někoho může být nejlepší program i ten nejjednodušší.

Pro běžné uživatele určitě doporučím Windows Movie Maker – v základu ho mají Windows XP a Vista. Do Windows 7 lze nainstalovat novější verzi Windows Live Movie Maker, která je součástí balíku Windows Live Essentials. Při instalaci odmítněte Bing Bar (Windows Live Toolbar).
Windows Live Movie Maker funguje i pod Windows Vista.

Jinak Sony vegas je určitě výborný, ale zdarma funguje jen 15 dní.