Oldry

Jaký je nejlepší program na úpravu fotek a videí ?

Odpovědi
Braník

to je individiální,kaž­dému vyhovuje něco jiného
na fotky třeba Irfan wiev,Gimp,zoner studio,
na videa sony vegas,pinnacle studio,pinnacle video spin,
windovs mowie maker
Doplňuji:
osobně používám na úpravu fotek photo filtre
na videa -Windovs live mowie maker-stáhněte tady:http://g.live­.com/1rewlive4-all/cs/wlsetup-all.exe
,nebo pinnacle video spin-zde upravená zjdenodušená verze:http://www.zi­ve.cz/programy/pin­nacle-videospin/pr-7442

marijakes

Já používám na fotky Photofiltre výborné je i Photofiltre Studio (pracuje s vrstvami, ale je placené) a Photoscape (free) a na videa Pinacle studio 14, protože mám wun XP. Na Win 7 a 8 musí již být Pinnacle studio 15 a 16. Pinnacle je placené.

pl4toon

Na úpravy používám Corel Graphic Suite (Draw, Photo-Paint) a jako správce fotografií ACDSee Pro.
Na videa toho mám víc, používám podle potřeby. Vzpomenu Sony Vegas, Adobe AE, VirtualDub, na formáty Format Factory, a další.
Většina z toho jsou placené programy. Naštěstí to neplatím ze svého :)