Marty22

Jak provést upgrade z win 7 na win 8.1??

Mám win7 a na notebooku serial key a chtěl bych upgrade na win8.1 potřebuju nový serial key nebo stačí ten co mám na noťasu?

Odpovědi
Motherlander

Zaleží co máš na tom štítku, ale jelikož píšeš, že máš win 7, tak si myslím že bude pro něj.(pokud jsi neměl předinstalované win 7 a nemáš v recovery win 8)
Jsou dvě možnosti buď si zakoupíš online upgrade od Microsoftu na win 8, vše potřebné ti dodají..
Nebo si koupíš DVD s windows 8.1 přímo někde v IT obchodě, což spíše doporučuji, že ten upgrade je na dvě věci, pokud si neděláš zálohu systému a pak o to přijdeš musíš zdlouhavě instalovat opět pres Win 7.
dlší věcí je, ale je to můj nazor pro pc bez dotykové obrazovky je to na nic a jen to prodlužuje práci uživatele.