jaza

Universální pneumatky /letní i zimní/

Existovaly někdy v 90-tých létech universální pneumatiky na osobní auta – myslím tím použití v létě i zimě?

Odpovědi
honza19hk

je to stejný jako dnes když si dáš v létě zimáky tak máš zimáky když si dáš letní tak máš letní z toho vyplývá že v létě můžeš jezdit na zimních a na zimu nemusíš přezouvat

to samozřejmě šlo i v 90 letech-pokud to někoho napadlo

lemra@lina

Ano existovalo to a myslím, že dnes se jím říká celoroční. Jenomže na suchu na prd a na sněhu naprd. Prostě se vyplatí mít dvoje.

Mara96

existovalo ale zistilo se že je to na nic a tak to zrušily

Zdroj: www.mojehalava.cz